RuyaTabirleri.com

Rüyada Oklava Görmek

Rüyada oklava görmek, rüya sahibinin işlerini gören, eksiklerini tamamlayan, çevresini derleyen, işlerini yöneten kısacası hayatını toparlayan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Bu kimse, rüya sahibinin yanında maaş karşılığında çalışan biri de olabilir, aile içinden bir yakını da olabilir. Her durumda rüya sahibinin eli kolu olan, mutlu gününde de zor gününde de kendisini yalnız bırakmayan kişiye işaret eder.

Rüyada Oklava ile Hamur Açmak

Rüyasında oklava ile hamur açtığını gören kişi geleceği güzel olsun diye gecesini gündüzüne katarak çalışacak, belki bugün yorgunluktan ayakları şişecek, beli bükülecek ama ileride hem rütbesi en yüksek seviyeye ulaşacak hem de lüks ve rahat bir hayatın sahibi olacak demektir.

Rüyada Oklava Almak

Rüyada oklava almak, rüya sahibinin başının derde gireceğine, ayağının tökezleyip, işlerinin aksayacağına, yoluna pek çok engelin çıkacağına ve bu zor durumdan bir kimsenin yardımı sayesinde çıkacağına delalet eder.

Rüyada Oklava Kırmak

Rüyada oklava kırılması, rüyayı gören kişinin, bilerek ya da bilmeyerek bir kimseyi küstüreceğine tabir edilir. Rüya sahibine karşı sevgisini ve saygısını yitirecek ve kendisinden soğuyacak bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Merdane Görmek

Rüyada merdane görmek, yokluk ve geçim sıkıntısına, hayatın ters yönde değişmesine, uğursuz ve kötü kimselerle karşılaşmaya, onlardan gelecek zarara, gözyaşına ve sağlık sorununda delalet eder.

Rüyada Merdane ile Hamur Açmak

Rüyasında merdane ile hamur açtığını gören kişinin şansı ve kısmeti açılacak demektir. Kişi karşısına çıkacak olan kısmet kapılarını akıllıca kullanarak, bol kazanç ve rızık elde edecek, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacaktır.

Rüyada Merdaneli Çamaşır Makinesi Görmek

Rüya sahibinin hayatının zor ve zahmetli olacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!