RuyaTabirleri.com

Rüyada Okşamak

Rüyada okşamak genellikle rüya sahibinin merhamet duygularının ağır bastığına ve yardıma, ilgiye muhtaç kişilere gönülden gelen bir sevgi ve duygu ile yardım ettiğine, kendi koşulları ne olursa olsun, elindekini her zaman başka kişilerle ve yoksullarla paylaştığına delalet eder. İslami olarak sevap işlemeyi seven ve yaptığı her şeyde Allah rızasını gözeten gerçek bir Müslüman olunduğuna işaret eder. Okşamak aynı zamanda kişiye gelip bir derdini açan, ondan nasihat isteyen veya yardım çağrısında bulunan birinin varlığına, rüya sahibinin de o kimseye karşı yardım eli uzatacağına yorumlanır. Yaşamı boyunca vefa duygusunu hiç unutmayan, her zaman kendisine destek olan ve her koşulda yardım eden kimselere karşı bir ömür sürecek minnettarlık duygusuna da alamet eder.

Rüyada Bir Çocuğun Başını Okşamak

Bir çocuğun başını okşamak İslami yorumlara göre, büyük bir sevap işleyerek kişinin ahiret hayatına da hizmet edeceği bir durumla karşılaşması anlamına gelir. İş konusunda kendisinden genç ve tecrübesiz kimselere her zaman yol gösteren ve nefer olan rüya sahibinin başından ne geçerse geçsin her zor durumda olana yardım etme isteğini de ifade eder. Küçük bir çocuğun başını okşamak şefkat duygusunun çok yoğun olduğunu, bekar kişiler için çok zengin olmayan ancak dürüstlüğü ve insaniyeti ile öne çıkan bir eş adayı ile tanışmak anlamına da gelir.

Rüyada Eşini Okşamak

Aile içinde büyük bir sevgi olduğuna, kişi eğer evliyse eşine sonsuz bir sadakatle bağlı olduğuna, asla başka kişilerle eşini aldatmadığına ve ilişkisini hiçbir koşulda riske atmayacağına, onun kıymetini her daim bileceğine delalettir.

Rüyada Okşamanın Psikolojik Yorumu

Şefkat ve sevgi açlığı çeken, ailesinde bu duygularını tatmin edemediği için özel yaşamında karşılık bulmaya çalışan, içindeki açlığı her fırsatta ortaya çıkarmaya uğraşan kişilerin zayıf hissettikleri duygularının sembolik bir ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okşamak İle İlgili Rüyalar;

  1. ümüt (27 Aralık 2015 saat: 00:42)

    rüyamda sevdiğim kızın evine gitmiştim sevdiğim kız ve yeğenleri vardı ve gülüyorlardı bende sevdiyim kıza yaklaşıp başısını okşadım ve oda birde başını kaldırıp sert bir şekilde yüzüme baktı ve gülücükler açtı yüzüsünde ondan sonra şakalar yaptılar oturma odasında oturuyorduk halam yane sevdiyim kızın annesi ve halamın gelinleri ve torunları vardılar oturma odasında birde bakdım sevdiyim koltukda uzanıp uyuyordu ve benimde uykum geldi salona geçip oradaki koltukda uyudum halamıngelini evi süpürge makinesiyle temizlik yapıyordu başım açıkdaydı başımı örtdü ve sonra ayaklarımı kapattı sonra ben uyandım sevdiğim kız ve yeğenleriyle yanıma gelip televzoya bakıyorlardı birde yeğenlerden biri ben yorganı kaldırınca cok koku geliyor demesiyle kaçtı ve kardeşleri ve sevdiyim kız kahkahalar attılar hepsi kalkıp gittiler en büyük yeğeni oturuyordu gerçekte koku varmı dedim yok dün kendini aç bırakmışsın deni .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: