RuyaTabirleri.com

Rüyada Öksürmek

Rüyada öksürmek, içindekileri kusmaya yani rüya sahibine dert olmuş olan ve içinde tutup da uzun süre söylemediği sözleri söyleyip rahatlayacağına tabir edilir. Bazen de kişinin hiç olmadık yerde olmadık laflar edeceğine bir taraftan komik durumlara düşüp, bir taraftan da bazı kişileri çok öfkelendireceğine tabir edilir ve patavatsızlık olarak değerlendirilir. Rüyada öksürmek, dertlerin ağırlığından kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Öksürdüğünü Görmek

Rüyasında öksürdüğünü gören kişi, kendisini üzen, kötü hissettiren, haksızlık eden, iftira atan kişilerin ayıplarını yeri ve zamanı geldikçe bir bir yüzlerine söyleyecek ve içinde söylenmemiş bir tek söz bırakmayacak demektir.

Rüyada Öksürerek Balgam Çıkarmak

Bir kişi rüyasında öksürüp balgam çıkarttığını görse, neşesi ve keyfi yerine gelir diye tabir edilir. Rüya sahibi aklından ve gönlünden geçen iyilik, güzellik ve hayırla karşılaşır, istediği şeyleri elde eder, hayatı istediği gibi yürümeye başlar.

Rüyada Kanlı Öksürmek

Rüyada kanlı öksürmek, rüya sahibi erkekse tam bir aile babası olacağına, eğer rüya sahibi kadınsa da çok anaç olacağına delalet eder. Rüyasında kanlı öksürdüğünü gören kişinin hayatını ve varını yoğunu çocuklarına adayacağına, ömrünü onlara feda edeceğine ve bir tek onlarla bu denli mutlu olabileceğine işaret eder.

Rüyada Göğsünün Ağrıdığını Görmek

Rüyasında öksürdüğü sırada göğsünün ağrıdığını gören kişi, hayatından memnun değil demektir. Rüya sahibinin sahip olduklarını yetersiz bulduğu ve daha fazlasını istediği bunun için de dert yandığı ve isyan ettiği anlamına gelir.

Rüyada Boğazın Tıkanması

Bir kimse rüyasında öksürdüğünü ve bu nedenle boğazının tıkandığını görürse eğer illet bir hastalığa ya da yakasını kurtaramayacağı bir belaya düşer diye yorumlanır. Çok uğursuz bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin kurtuluşu göremeyeceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Öksürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşegül (05 Mayıs 2014 saat: 09:24)

    ben lise son sınıftayım ve üniversite sınavına hazırlanıyorum rüyamda çok sevdiğim ve üniversitede aynı şehirde olmayı hayal ettiğim 2 arkadaşımla beraber yurt gibi bir yere gidiyoruz.Yanyana yataklara eşyalarımızı koyuyoruz. Ama burası kızların kaldığı bir yer değil sadece, erkekler de kalıyor, odalar ayrı ama karışık.neyse ben ve arkadaşlarım çoook mutluyuz.Sürekli gülümsüyor, şakalaşıyoruz. Sonra beni öksürük tutuyor biraz öksürüyorum geçiyor(bende biraz allerjik astım var da)Bende arkadaşlarıma geçti artık öksürmüyorum diyorum.Onlar da benim astım olduğumu bildiklerinden ilacını getirmedin mi diyorlar ben de getirmedim geçti zaten diyorum sonra gülümsemeye devam ediyoruz.Sanki onlarla aynı yeri kaznmışım gibi hissediyorum rüyamda çok mutlu oluyorum. Bunun tabiri nedir acaba??

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,