RuyaTabirleri.com

Rüyada Okul Arkadaşı Görmek

Rüyada okul arkadaşı görmek, eski bir dosttan gelecek iyi haberleri, rüya sahibinin sıkıntı duyduğu bir konuda arkadaşlarına fikir danışarak yardım alacağını, destek görerek var olan problemlerin üstesinden çok daha kolay bir şekilde geleceğini bildirir. İş arayan kimseler için okul arkadaşı görmek tanıdık birinin vasıtası ile işe girmek ve ekmeğini kazanmak anlamına gelir. Bekarlar için ortak bir tanıdık sayesinde yapılacak bir evliliğe, aile ve akraba ortamında herkesin birbirine yardımcı olduğunu ve kişinin genelde huzurlu bir hayata sahip olduğunu tabir eder.

Rüyada Eski Okul Arkadaşını Görmek

Eski okul arkadaşı geçmişten gelen bir haber anlamına geldiği gibi, aynı zamanda kişinin sakladığı bir sırrın başkaları tarafından öğrenilerek zor durumda kalınacağını da ifade eder. Eski okul arkadaşı görmek eski işine geri dönmek veya eski eşle yeniden barışmak gibi anlamlara da gelir. Barış sağlamak kırgınlıkları yok etmek ve daha sakin bir hayata kavuşmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Okul Arkadaşı İle Kavga Etmek

Yanlış bir hamle yapılacağını ve durup dururken düşman sahibi olunacağını, iş yerinde ekmeği ile oynamaya çalışan insanlara karşı tedbirsiz davranıldığı için ciddi sorunlarla karşılaşılacağını bildirir. Okul arkadaşı ile tartışan kimseler iş yerinde kavgaya karışır, ailesinde gerginlikler yaşanır ve evli kimselerin ortak arkadaşları nedeniyle araları açılır. Genellikle iyiye yorulmayan rüya, sıkıntılı bir dönem geçirileceğini ancak bu duruma kişinin dikkatsizliklerinin neden olacağını da vurgular.

Rüyada Okul Arkadaşı Görmenin Psikolojik Yorumu

Öğrenim hayatını çok iyi ve keyifli geçiren kişilerin özellikle okul arkadaşlarına duydukları özlemi ifade eder. Çok sıkı fıkı olunan kimselerden ayrı kalmanın neticesinde bu kişileri rüyalarda görmek psikolojik olarak normal sayılabileceği gibi, okul arkadaşı aynı zamanda kişinin öğrenim hayatına hala devam etmek istediğine, içinde gerçekleştiremediği hayallerin ukde olarak kaldığına da dikkat çeker.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!