RuyaTabirleri.com

Rüyada Okul Bahçesi Görmek

Rüyada okul bahçesi görmek, kişinin yaşamında önemli bir ders alacağı bir olay yaşaması anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresinin ilim irfan sahibi kimseler ile dolu olduğuna, zor zamanlar yaşadığında bu kimselerden önemli nasihatler alacağına ve sıkıntılarından göreceği yardımlar sayesinde kolaylıkla kurtulacağına da yorumlanır. Okul bahçesi görmek kişinin yaşamında yapacağı önemli bir değişikliğe, genç kimseler için eğitimlerini yurt dışında geçirmeye ve yeni iş fırsatları elde ederek, çok önemli bir kariyer yapma fırsatı elde edileceğine de yorumlanır.  Bu rüya aynı zamanda kişinin eğitim camiası içinde önemli bir isim olarak anılacağı işlere imza atacağına ve başarılı bir geleceğe sahip olacağını da tabir eder.

Rüyada Okul Bahçesinde Oturmak

Yanlış davranışlar yüzünden kişinin çok büyük bir sıkıntı ile baş başa kalacağına, derdini kimselerle paylaşamayıp içine kapanacağı ve durumu tek başına çözerek, üstesinden gelmek için uğraşacağı anlamına gelir. Bekar kişiler için erken yapılan kötü bir evlilik neticesinde ayrılık yaşamaya, eğitim hayatına kalındığı yerden tekrar devam edilmesine ve yepyeni kararlar alarak, geçmişteki hataları telafi etmek yoluna gidileceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Okul Bahçesinde Oynamak

Dertsiz ve gamsız bir hayat sahibi olmaya, kişinin her açıdan isteklerine erişmiş, refah bir hayat sürdüğüne, önündeki yaşamı da gönlünden geçtiği gibi neşe içinde geçireceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına yorumlanır. Okul bahçesinde oynadığını görmek kişinin çok güzel gelişmelere yaşayarak, hayatının tamamen huzurlu ve dertlerden arınmış bir şekilde geçecek olmasına alamet eder.

Rüyada Okul Bahçesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatından memnun olmayan ve içindeki enerjiyi dışa vuramayan kimseleri ifade eder. Kendisini ifade edemeyen insanları temsil eden rüya, değişikliklere cesaret edememenin sıkıntısını ve kişinin toplum içinde daha ön planda olarak, beğenilmek istediğine de yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okul Bahçesi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Bayram (13 Mart 2016 saat: 08:10)

  rüyada okulun dışından içeriye bakıyodum çok kaslı bir kadın bnm ilkokul ve ortaokul okuduğum ve hala okuyorum orda[8.sınıf]okulumun bahçesinde antreman yapıyodu bnde onu izliyordum fakat kuzenim ve abim beni çekip götürmeye çalışıyorlardı kaslı kadın beni çağrıyordu antreman için işin ilginç tarafımı bilmiyorum ama yan bahçede öğrenciler vardı okulun kapısında bir bank vardı orda oturanlar vardı ve tamda bizim sınıfın camı tarafından izliyodum yani bn dışardayım camda karşıda aşşağıda solda kadında antreman yapıyodu bu neye yorumlanır sizce lütfen erken cvp verin :D

 2. selim ergin (16 Kasım 2015 saat: 13:06)

  İlkokul orta okulu okuduğum okulu gördüm. Bahçenin köşesinde insanlar vardı. Bahçenin bir bölümünde ırmak gibi bir şey vardı.İnsanlar ordaydı.Hatta ben de o ırmakta yüzmek için üstümü çıkardım. Dersin de başlamasını istemiyorum.

  Diğer bir rüyamda da babamla halı saha maçı seyrediyoruz.Bizim takım kaybediyordu.

 3. bahar egver (06 Ağustos 2015 saat: 16:44)

  Rüyamda üniversite hayatıma başlamıştım herşey çok güzeldi yeni ve çok iyi insanlarla arkadaş olduğumu gordum kız ve erkek karışıkdı hepsiylede çok iyi denilecek derecede anlaşıyordum hatta birlikde dedikodu bile yapıyorduk. Sonra hayla goruşmekde olduğum çocukluk arkadasımda oradaydı ben arkadaşlarımla gülüp eylenirken onun koşede üzgün bir şekilde oturduğunu görüyorum yanına elimde yaprak sarmalarıyla ismini seslenerek gidiyorum ve o birden bana doğru koşup sarılıp ağlamaya başlıyordu. Diğerlerini noldunu soruyordum birden bire ağlamaya başladığını soyluyordular. Daha sonra çocukluk arkadasımla derse giriyorum ve hocamızın bir suru ders ve fotokopi verdiğini görüyorum diğer yeni arkdaşlarım birlikde çözmeye başlamkştılar ben biraz mırın kırın ediyorum ve okulun hiç benim seviyem olmadığını düşünüyorum ama yinede ödevlerimin başına oturuyorum ve çözmeye başlıyorum bi anda hepsi çok kolay geliyor sadece bir kaç saniyede sayfanın ortasına geldiğimi fark ediyorum. Daha sonra okulun bahçesine çıktımızda karşı yoldaki bi binanın tepesinden babamın bi arkadasıyla karşılıklı oturmuş beni izlediğini görüyorum içimden baba diyerek sesleniyorum. Kafamı sol tarafa çevirdiğimde birbirinden güzel 3 at görüyorum ama atlar kaçıyordular beyaz at kaçmıştı adamlardan birisi onu yakalamaya çalışırken diğer adama seslenerek siyahı tut diye bağırıyordu fakat o at diğerlerinden çok daha güzeldi simsiyah ve parlakdı kuyruğu ise farklı renklerdeydi yeşil kırmızı felan fakat o kısmıda parlakdı içimden vay canına ne kadar güzel diyordum. Sonra çok sevdiğim yeni kız arkadaslarımdan birisiyle derste konuşuyorduk bi erkenden konu açılmıştı bende kübranın onu sevdiğini söylüyordum. Fakat kubranın koşeden bizi izlediğini görünce gulumseyerek dedikodu diyorum ve diğer arkadasıma geri donuyorum. (rüyanın anlamları çok güzeldi fakat birde baştan sona yorumlanmasını istiyorum :))

 4. Yasemin Çiçek (27 Şubat 2015 saat: 11:13)

  Ben ilkokul mezunuyum ve okulumu gordüm. Sınıf arkadasımla gitmişim okulumu ziyarete. 3-4 tane sınıf goruyorum ama sınıflar cok ufak ve de genel olarak biraz yıkık gibiydi. Hatta bir sınıfın duvarında tabak buyuklüğünde delik vardı. O donemdeki hademeyi de gordüm. Eskiden burada bu vardı diyordum o hademeye. Ziyaretim bayağı duygusal gecmişti kendimi tutamayıp ağladım. Sonra okul bahcesini goruyorum. Sevinçle diyorum arkadaslarıma burada beraber az oynamadık diye. Daha sonra okulmu,degil mi bilmiyorum biryerde küçük abdestimi yaptığımı gördüm. Acıklarsanız sevinirim

 5. Sümeyra (14 Şubat 2015 saat: 11:53)

  Rüyamda eski sevgilimin kız arkadaşını yanıma çağırıyorum korkup gelmiyor. Konferans Salonu na geçiyorum arkadaşlarıma anlatıyorum o sırada bu kız geliyor bana yalan söyleme korkmadim felan diyor suratina tekme atıyorum düşüyor ve kalkıp pda bana vuruyor dovuyorum ve bayılıyor. Birde kantinde çalışan genç bir abi var oda okuldan hiç sevmediğim bir kızla sevgili oluyormuş yaptığınız ayıp diye onlara bağırıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,