RuyaTabirleri.com

Rüyada Okul Müdürü Görmek

Rüyada okul müdürü görmek, kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalar neticesinde büyük övgüler alacağını, başarılarının amirleri tarafından takdir edileceğini ve her zaman iş arkadaşları tarafından sevilen, fikirleri alınan, yenilikçi biri olarak tanınacağını ifade eder. Bu rüya iş hayatında istenilen kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmak ve daha sonra mesleğinde hatırı sayılır bir üne sahip olmak anlamına da gelir. Saygı görülecek bir kişi olmaya da delalet olan rüya, meslek hayatına yeni başlayanlar için çok uzun yıllar çalışabilecekleri güzel bir işe gireceklerinin de müjdesini verir.

Rüyada Okul Müdürü Olmak

Kendi iş yerini açmaya ve kişinin mesleğini daha da ileri götürmek için türlü fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek, daha çok gelir elde edeceği bir girişim içinde olacağına da tabir edilir. Karlı iş anlaşmaları anlamına gelen rüya özellikle ticaretle uğraşanlar için çok iyi yatırımlar yapılacağına, her koşulda kişinin daha yüksek gelirler elde edeceği işlerle uğraşacağı anlamına da gelir. Farklı bir yoruma göre ise okul müdürü olduğunu gören kişiler önemli bir konuma yükselip, çok sayıda insana liderlik yapma şansını elde eder ve yönetici konumuna gelir.

Rüyada Eski Okul Müdürünü Görmek

Kişinin gelecek planlarında geçmişinden gelen tecrübelerinden faydalanacağına, sıkışık bir durumda iken eski bir arkadaşından ya da yetkili bir kişiden göreceği yardımla da sıkıntısından daha kolay bir şekilde kurtulacağını bildirir. Eski okul müdürü görmek kişi için iş konusunda fikir değiştireceğini ve iş alanını değiştireceğini, mevcut işinden ayrılarak daha iyi koşullara sahip başka bir işe gireceğini de bildirir.

Rüyada Okul Müdürü Görmenin Psikolojik Yorumu

Öğrenim çağında baskı görmüş, ebeveynleri tarafından itilip kakılmış, fikirlerine değer verilmemiş ve bu yüzden içine kapanmış kimselerin psikolojilerini ifade eder. Okul müdürü kişinin korktuğu veya çekindiği bir insanın sembolik figürü olarak ele alınabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okul Müdürü Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Seher (06 Aralık 2015 saat: 08:41)

    Ruyamda once kuzenimle aksam bir magazaya yuruduk magazanin icinde kasiyerle atistik ojemi almaya geldin dedi evet canim dedim etrafinda ojeler doluydu sonra ciktik magazanin etrafindan kiyafetlere bakmaya basladik ayagimda topuklu vardi zorlaniyordum sonra bi sapik yaninda cocugu koluma surtundu sonrada biraz tartistik pesimizden gelmesin diye kosmaya basladik sonra yuksek bi merdivenin ust katlarina oturduk okul mudureside ordaydi onumuzde deniz manzarasi vardi deniz uzakti sonra oturdum ve yuksek bi dalga yuzume geldi sonra arkadan dalga gelmeye basladi sonra yine onden ben boyle olurken etrafta kimseye bisey olmuyodu baska bir kuzenim geldi diger kuzenime eski bir arkadasimin resmini gosteriyordu telefondan

  2. Zehra Naz (04 Aralık 2015 saat: 18:36)

    Merhaba ben Zehra Naz rüyamda okul müdürüm bizim eve gelmişti ben kendi ellerimle müdüre kurabiye ve kek yaptım bem aslında müdürün bize geleceğini bilmiyordum hazırlıksız yakalandı sonra kapı çaldı ben hemen kapıyı açtım karşımda müdürünü görünce onu hemen içeriye davet ettim ona kendi ellerimle hazırladığım şeyleri çay ile birlikte sundum sonrada uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,