RuyaTabirleri.com

Rüyada Okul Müdürü Görmek

Rüyada okul müdürü görmek, kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalar neticesinde büyük övgüler alacağını, başarılarının amirleri tarafından takdir edileceğini ve her zaman iş arkadaşları tarafından sevilen, fikirleri alınan, yenilikçi biri olarak tanınacağını ifade eder. Bu rüya iş hayatında istenilen kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde çıkmak ve daha sonra mesleğinde hatırı sayılır bir üne sahip olmak anlamına da gelir. Saygı görülecek bir kişi olmaya da delalet olan rüya, meslek hayatına yeni başlayanlar için çok uzun yıllar çalışabilecekleri güzel bir işe gireceklerinin de müjdesini verir.

Rüyada Okul Müdürü Olmak

Kendi iş yerini açmaya ve kişinin mesleğini daha da ileri götürmek için türlü fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek, daha çok gelir elde edeceği bir girişim içinde olacağına da tabir edilir. Karlı iş anlaşmaları anlamına gelen rüya özellikle ticaretle uğraşanlar için çok iyi yatırımlar yapılacağına, her koşulda kişinin daha yüksek gelirler elde edeceği işlerle uğraşacağı anlamına da gelir. Farklı bir yoruma göre ise okul müdürü olduğunu gören kişiler önemli bir konuma yükselip, çok sayıda insana liderlik yapma şansını elde eder ve yönetici konumuna gelir.

Rüyada Eski Okul Müdürünü Görmek

Kişinin gelecek planlarında geçmişinden gelen tecrübelerinden faydalanacağına, sıkışık bir durumda iken eski bir arkadaşından ya da yetkili bir kişiden göreceği yardımla da sıkıntısından daha kolay bir şekilde kurtulacağını bildirir. Eski okul müdürü görmek kişi için iş konusunda fikir değiştireceğini ve iş alanını değiştireceğini, mevcut işinden ayrılarak daha iyi koşullara sahip başka bir işe gireceğini de bildirir.

Rüyada Okul Müdürü Görmenin Psikolojik Yorumu

Öğrenim çağında baskı görmüş, ebeveynleri tarafından itilip kakılmış, fikirlerine değer verilmemiş ve bu yüzden içine kapanmış kimselerin psikolojilerini ifade eder. Okul müdürü kişinin korktuğu veya çekindiği bir insanın sembolik figürü olarak ele alınabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,