RuyaTabirleri.com

Rüyada Okul Servisi Görmek

Rüyada okul servisi görmek, yapılacak işler sayesinde pek çok insanın mağduriyetini gidermekte yardımcı olunacağına, gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına alamettir. Okul servisi çocuk sahibi olmak şeklinde de yorumlanır ve çocuğu olanlar için de ikinci bir bebeğin haberinin alınması şeklinde tabir edilir. Eğitim hayatını sürdüren kişiler için burs almak, yüksek lisans için yurt dışı ile bağlantı kurmak veya gelecekte kariyer planlarını eğitim alanında yapmak şeklinde yorumlanır. Hayat gailesi içinde kendisine zaman ayıramayan kişiler için yeni ve değişik bir çevre sayesinde maceralarla geçecek güzel bir döneme girileceğini de bildiri ve eğlencenin hakim olacağı güzel bir sürecin müjdesini verir.

Rüyada Okul Servisi Satın Almak

Sürekli fikir değiştiren rüya sahibinin bir işte sebat göstermek konusunda sıkıntılar çekeceğinin ve özellikle aile büyüklerinden veya babasından ikaz alacağını işaret eder. İş girişimlerinde para kaybına uğramak, her yeni ümit sonunda hayal kırıklığı yaşamak ve sonunda kişinin kendi karakterine ve hayatına dair en doğru kararları alarak yoluna yürüyecek olduğunun da delaletidir. Kalabalık bir arkadaş grubuna sahip olmak, vaktinin çoğunu eğlenerek geçirmek isteyen kişinin karşısına çıkacak bazı sorumluluklar sonrasında mesleğine daha çok vakit ayıracağına tabir edilir.

Rüyada Okul Servisi Boyamak

Maharetlerini sergilemek için fırsat bulacak olan rüya sahibinin kendisini ispatladıkça hırslanacağını ve sonrasında da asıl istediği yaşam koşullarını sağlamak için uzun yola çıkacağını veya memleket değiştireceğini işaret eder.

Rüyada Okul Servisi Görmenin Psikolojik Yorumu

Yoğun bir eğitim hayatına sahip olan kişilerin zaman zaman sıkıldıklarını ve eğitim hayatı yerine daha eğlenceli bir yaşama sahip olmak istediklerini, başarılı olmak konusunda aileden baskı gördüklerini ve bunaldıklarını işaret eder. Okuluna servisle giden genç kişilerin de rüyalarında okul servisi görmeleri günlük hayatın rüyalara yansımış hallerinden biridir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okul Servisi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kubra (05 Ağustos 2016 saat: 06:20)

    Rüyamda okullar yeni açılmış oluyor bende okula gitmek için hazırlaıyorum bütün öğrenciler beni bekliyor oluyor sonra hoşlangıgım çocuk bana bakmak için bizim eve geliyor ve bizm evi çok dağınık görüyo ben hangi kıyafetimi arasam biraz önce orda olan şeyi bulamıyorum düzleştiricim tablosundan kırılmış oluyor bu sefer ben bir kat hazırlanıyorum kardeşim hazır olmuyor bi okulun bahçesinde yatmış oluyoruz sabah kalktığımızda okula çiögrenciler geliyor ben o yer yatağını toplamaya utanıyorum. Sonra yeniden evde oluyoruz babam bana yol parası falan olsun DİE iki tane Yirmilik para veriyor kardeşiyle ikimiz için yanındaki arkadaşıma bir Yirmilik bir onluk bir beşlik veriyor ama ben onu sayarken kırkbeş DİE sayıyorum ve babama içimden kızıyorum kardeşiyle bana toplam kırk o kıza 45 TL verdi diye.

  2. asli dogan (27 Şubat 2016 saat: 05:52)

    Rüyamada saçi at kuyrugu yapilmiş elinde uzun sapli el supurgesi olan en fazla 18 yaşinda olan kiz vardi sonra yerlerdeki dokulmuş yapraklari supuruyodu sonra okuldan çiktim servise bindim sonra inmek istedim vazgeçtim araba yoldan deil kısa yoldan tarladan geçti tarla karliydi sonra indim servisi ittim servis kavanoz olup yuvarlandı sarişin kizin yanina gittim hala supuruyordu ve eski taşindigimiz evin bahçesinden esmer yuruyuşu duzgun olmayan giz gecti bende oradan uzaklaşiyim derken şarişin supurgeli kiz dur gitme gelecekteki erkek çocugun gelecek dedi ruya burda bitti

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,