RuyaTabirleri.com

Rüyada Okul Sırası Görmek

Rüyada okul sırası görmek, yeni arkadaşlıklar edinmeye, kişinin ortak yanlarının çok olduğu birisi ile tanışarak birlikte eğlenceli zamanlar geçireceği, hayatın kişiye daha keyifli yanlarını sunacağı şeklinde yorumlanır. Okul sırası aynı zamanda kişinin öğrenimine devam edeceğini ve yaşı ne olursa olsun her zaman öğrenmeye açık biri olacağını da ifade eder. Eski bir dostu görmek ya da haber almak şeklinde de yorumlandığı gibi, rüya sahibinin çevresi tarafından sevilen ve her zaman saygı duyulan biri olduğuna, geleceğe dair yaptığı planların hepsinde başarılı olacağına ve parmakla gösterilecek biri haline geleceğine yorumlanır.

Rüyada Okul Tahtası Görmek

Okul tahtası gören kişiler genellikle geçmişlerinde yaşadıkları olumsuz bir olaydan etkilenmiş kimselerdir ancak bu olaydan gereken dersi alamamışlardır. Rüya sahibinin hatalarını gözden geçirip yeniden tekrarlamamak için uğraşacağı yerde, hala aynı hataları yaptığını ve başının bir türlü dertten kurtulmadığını alamet eder. Kişinin davranış ve tutumunu değiştirmesi gerektiğinin altını çizen rüya, bir uyarı mahiyetinde de ele alınmalıdır.

Rüyada Okul Koridoru Görmek

Eğitimini sürdüren gençler için bu rüya bazı aksiliklerle karşılaşılacağından dolayı öğrenime bir süre ara vermek zorunda kalınacağı ya da eğitim hayatının maddi nedenlerden, sağlık sıkıntılarından kesintiye uğrayacağına delalettir. Okul koridoru kısa ise yaşanacak sıkıntı kısa sürer ve kişi eğitimine aynen kaldığı yerden devam eder. Uzun bir koridor ise kişinin hayatını ve geleceğini etkileyecek kadar uzun süren bazı sıkıntılar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Okul Sırası Görmenin Psikolojik Yorumu

Eğitim hayatında sıkıntılar yaşayan öğrencilerin gördüğü bilinçaltı rüyalarından biri olsa da, okul sırası kişinin eğitim yaşamında etkilendiği olumsuzlukların dışa vurumu olarak da tabir edilir. Özellikle okul çağında kötü anılara sahip olan kimseler için okul sırası bu anılardan kurtulmak istemenin ifadesi olarak ele alınabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okul Sırası Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ceylan (26 Ağustos 2016 saat: 10:24)

  Rüyamda genç bir adam bebeği ile uyuyor bebek sanırım erkek ve 3 yaşında falan Bende bebeğin yastıginı yüksek buluyorum ve üst ustte konulmuş iki yastıktan birini bebeğin kafasının altından alıyorum.Bebek o sırada kafasını yastiga koyuyor ama beğenmiyor o anda babası bana O öyle uyumaz deyip yastigi geri koyuyor bebekte seviniyor

 2. buse kalkan (22 Nisan 2015 saat: 08:38)

  Merhaba,
  Uzun zamandır ruyamın peşini aramıyordum. Ama artık bu gördüğüm ruyadan gerçekten etkilendim.
  Rüyamda eski okulumun merdivenlerinden çıkıp son katta koşedeki sınıfa girdim, ve camdan dışarıya baktım aradan 1 2 hafta geçti 2.rruyamda okulun bahçesinde gezdikten sonra aynı şekilde merdivenleri çıkıp yine o sınıfa girdiğğimi ve camdan baktığımı gördüm. 3.ruyada aynı şekilde. Bugün gördüğüm rüya ise
  Okulun merdivenlerinden çıkıyordum fakat duvarlar mavi beyazdı(tıpkı şimdiki okulumuzun eski duvarları gibi) yine aynı merdivenler çıktım. Ama hangi sınıfa girdiğimi hatırlamıyorum. Sınıfın içindeki sıralar çok lukstu ve en yakın arkadaşlarım arka arka oturmuşlardı bense onları yanında en öne oturuyordum. Ya saçma gelebilir ama arla arkaya görmem acaba bana bi mesaj mı var hissi uyandırdı nolur yardım edin.
  Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,