RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Okula Gitmek

Rüyada okula gitmek, rüya sahibinin tahsil ve meslek hayatında çok başarılı olacağına, herkesten ileriye gideceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine ve işini en iyi şekilde yapışı sayesinde adının herkesçe bilineceğine rivayet edilir.

İşin ehli olmaya, bu sayede dolgun gelir elde etmeye ve paradan yana sıkıntı çekmeden ve geçim derdine düşmeden yaşamaya yorulur. Rüyada okula gitmek, okumaya, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hevesli bir kişinin varlığı üzerinden tabir edilir.

Rüyada Okulda Olduğunu Görmek

Rüyada okulda olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin meslek hayatında ve aile yaşamında istediği huzuru, başarıyı ve mutluluğu yakalayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kültürlü ve eğitimli olmak için ömrünün sonuna kadar okuma isteğinden vazgeçmeyecek ve hep bir adım daha ileri gitmek için çaba gösterecek demektir.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Rüyada okula geç kalmak, uğursuzluktur. Rüya sahibinin hayatında bir takım aksiliklerin baş göstereceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine işaret eder.

Rüyada İlkokula Gitmek

Rüyada ilkokula gitmek, güzel bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yüksek tahsil yapacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına alamet eder. Kişi, her yerde geçerli olacak kadar değerli bir üniversite diploması alacak ve mesleğinde istediği noktaya gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada Okul Görmek

Rüyada okul görmek, rüya sahibinin kendini yetiştireceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına ve işinin uzmanı olmayı başaracağına yorulur. Kişi, elini attığı ve kafasına koyduğu her işi layığıyla yerine getirecek kadar azimli ve çalışkan olacak demektir.

Rüyada Okula Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada okula gitmek için hazırlanmak, rüyayı gören kişinin kariyer edineceği ve iyi bir yönetici olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: