RuyaTabirleri.com

Rüyada Okula Gitmek

Rüyada okula gitmek, rüya sahibinin tahsil ve meslek hayatında çok başarılı olacağına, herkesten ileriye gideceğine, kişisel yeteneklerini geliştireceğine ve işini en iyi şekilde yapışı sayesinde adının herkesçe bilineceğine rivayet edilir.

İşin ehli olmaya, bu sayede dolgun gelir elde etmeye ve paradan yana sıkıntı çekmeden ve geçim derdine düşmeden yaşamaya yorulur. Rüyada okula gitmek, okumaya, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye hevesli bir kişinin varlığı üzerinden tabir edilir.

Rüyada Okulda Olduğunu Görmek

Rüyada okulda olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin meslek hayatında ve aile yaşamında istediği huzuru, başarıyı ve mutluluğu yakalayacağı anlamına gelir. Rüya sahibi kültürlü ve eğitimli olmak için ömrünün sonuna kadar okuma isteğinden vazgeçmeyecek ve hep bir adım daha ileri gitmek için çaba gösterecek demektir.

Rüyada Okula Geç Kalmak

Rüyada okula geç kalmak, uğursuzluktur. Rüya sahibinin hayatında bir takım aksiliklerin baş göstereceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine işaret eder.

Rüyada İlkokula Gitmek

Rüyada ilkokula gitmek, güzel bir hayat yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yüksek tahsil yapacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına alamet eder. Kişi, her yerde geçerli olacak kadar değerli bir üniversite diploması alacak ve mesleğinde istediği noktaya gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada Okul Görmek

Rüyada okul görmek, rüya sahibinin kendini yetiştireceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına ve işinin uzmanı olmayı başaracağına yorulur. Kişi, elini attığı ve kafasına koyduğu her işi layığıyla yerine getirecek kadar azimli ve çalışkan olacak demektir.

Rüyada Okula Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada okula gitmek için hazırlanmak, rüyayı gören kişinin kariyer edineceği ve iyi bir yönetici olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okula Gitmek İle İlgili Rüyalar;

  1. melek (08 Ekim 2014 saat: 08:25)

    gerçek hayatta girmiş olduğum kpss sınavı rüyama girmiş ve sınavdan 86 aldığımı görüyormuşum ve çok mutlu oluyorum ailemle paylaşıyorum ve aldığım o puanla nerelere yerleşebilirim diye araştırmaya geçmek istiyorum biranda uyanıyorum sonra bakıyorum ki rüya içinde rüya görmüşüm ama o rüyamda da 86 almış oluyorum gerçek gibi daha çok seviniyorum Allah’ım rüyamda da göstermiş diye ve arkadaşlarımla okula gitmek için bir minibüsle yolculuk ediyoruz eski erkek arkadaşım da oluyor rüyamda aramız iyi gibi cüzdanım onda olmuş oluyor bir avuç metal para veriyor bana yol parasını ver diye birde cüzdanımı cüzdanımda 2 tane 20 tl ve 2 tane 50 tl oluyor yanımda da kuzenim onunla da şoföre 2 tane 10 tl veriyoruz mutlu bir halde oluyorum ve sonra uyanmışım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,