RuyaTabirleri.com

Rüyada Okulunu Görmek

Rüyada okulunu görmek, çok güzeldir. Rüyayı gören kişinin disiplinli bir çalışma hayatını benimseyeceğine, bu sayede mesleğinde çok başarılı olacağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına bu durumun da özel hayatına ve ev yaşantısına olumlu yönde yansıyacağına alamet eder. Rüya sahibinin plansız ve programsız bir tek adım atmayacağı ve her daim kendisine karşı özenli olacağı anlamına gelir.

Rüyada Okulunu ve Arkadaşlarını Görmek

Rüyayı gören kişiyi gerçekten seven, ona duyguları konusunda samimi olan sahici dostlarına yorulurken bir diğer yandan da rüya sahibinin doğru, dürüst ve işinde uzman olan kişilerle hayırlı iş ortaklıkları yapacağına ve böylece başarı, kazanç, makam ve ün elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Okulunu ve Arkadaşlarını Görmek

Rüyayı gören kişinin geçmişteki anılarına olan bağlılığına, gerçekten de okul yıllarını ve o yıllardaki dostluklarını unutamadığına ve hala o günleri düşündüğünde mutlu olduğuna, heyecanlandığına ve buruk bir mutluluk yaşadığına rivayet edilir.

Rüyada Kendi Okulunu Görmek

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi gerçekte hala öğrenciyse okul hayatında çok hareketli ve stresli günler yaşayacak demektir. Eğer rüyayı gören kişi öğrencilik hayatını noktaladıysa da düşmanlarını yeneceğine ve rakiplerini mağlup edeceğine delalet eder.

Rüyada Polis Okulu Görmek

Rüyayı gören kişinin güvende olduğuna, tehlikelerden, kazalardan ve belalardan Allah’ın izni ve yardımı ile korunduğuna, canının ve malının da güvende olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin hayatının tekin olan yollar üzerinden devam edeceğine yorulur.

Rüyada Polis Okulunu Kazandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de böyle bir hayali olduğuna, polislik mesleğine heves ettiğine, eğitim hayatını bu yönde planladığına ve kariyerini de bu meslek üzerinde yapmak istediğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okulunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (21 Aralık 2014 saat: 11:26)

    rüyam çok farklıydı..okulumdaydım ve kantinde bir sürü okul arkadaşım vardı ayrıca kantin kapısı kitliydi.osırada okul müdürümüz benzinle okulu yakmaya başlamıştı bende arkadaşlarımı kurtarmak için kapıları açtım sonra çıkan çok kişi pldu ama diğer katlarda hala başkaları vardı onlar dışarı çıktıktan sonra bu kez başkaları okulu yakmaya çalışıyordu ama ben arkadaşlara öğrencilere seslenerek onları yanmaktan ölmekten kurtardım.ölen oldumu onu hatırlamıyorum ama farklı bi rüyaydı…

  2. Tuba (29 Mart 2014 saat: 23:32)

    Ruyamda vampir gordum okulun iceridindeydim vampir arkadaslarimin hepsini yakaldi ve oldurdu bende bir kac kere yakalndim ve sonunda kurtuldum okulun arka tarafinda uzun ve buyuk demirler var ben o tarafa kostum ve arkamda vampir var oyle hizli kosuyordumki korkuyordum tam vampir beni yakalayacaktiki yine kurtuldum ve o demiri astim ondan sonra kostum vampir demirin yani okulun icerisinde kaldi ve ben kostum hic arkama bakmadan ve bir ev gordum labalari acik bir ev ondan sonra ben o eve gittim ve bir kadin gordum o kadinin arabasi vardi ve ben o kadina yalvardim ne olur beni babama gotur diye ve kadin beni sonra babama goturdu babama gittigimde cok sevinmistim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,