RuyaTabirleri.com

Rüyada Okunmak

Rüyada okunmak, daima iyiye yorulur ve dini konulardaki eksikliklerin giderileceği yeni bir döneme girildiğini, bu süreçte geçmişten gelen her türlü sıkıntının veya sağlık problemlerinin ortadan kalkacağını vurgular. Kişinin her türlü beladan ve kazadan korunduğunu, inancının sağlamlığı sayesinde tevekkül içinde yaşayarak sorunlardan kısa sürede kurtulacağını bildirir. Aileden alınan dualar sayesinde işin gücün rast gitmesi ve nazardan korunmak manasına gelen rüya, iyilik yapmayı seven, zorluk çekenlerin imdadına koşan biri olunduğunu da bildirir. Cömertliği, hayır yapması ile tanınan kişilerin çevrelerinde de iyi insanların var olacağını tabir eder ve çalışmayı seven, işine dört elle sarılan kişilerin yakın zamanda mallarına bir yenisini daha ekleyeceklerini alamet eder.

Rüyada Birini Okumak

Tanıdık birine dua okuduğunu görmek o kimseyi himaye altına almaya ya da ona yardım eli uzatarak yaşadığı sıkıntıyı hafifletmeye yardımcı olmak manasındadır. Tanımadığı birine dua okuduğunu görenlerin elleri açık olur ve topluma faydalı işlerde bulunur, hayır yaparlar. Ölmüş aile büyüklerinin adına yaptırılacak bir hayrat veya okul yaptırmaya yorumlandığı gibi, kimsesiz bir çocuğun eğitimine yardımcı olmak, sahip olunan imkanları başkaları ile de paylaşmak anlamına gelir. Yapılan her türlü iyiliğin Allah katında karşılığı olduğunun altını çizen rüya, güzel ahlakın ve iyiliklerin karşılığını hayattayken almaya da işarettir.

Rüyada Dua Etmek

Dua etmek daima iyi ve hayırlı haberler almaya, sağlıklı, uzun bir ömre sahip olmaya ve her türlü kötülükten uzak kalmaya yorumlanır. Ailesine destek olan rüya sahibinin yakın çevresindeki kişilerin yardımına koşan, yaptığı iyiliklerle ve inancının sağlamlığı ile tanınacağına ifadedir. Helal yoldan kazanılmış mala, haramsız kazanca ve tevazu dolu bir yaşam sürdürüldüğüne yorumlanır.

Rüyada Okunmanın Psikolojik Yorumu

Kuvvetli bir dini inancı olan, her işini sahip olduğu değerlere ve hayat görüşüne uygun yapan kişilerin hayatlarını da manevi anlamda memnun olacakları şekilde var ettiklerine ifade edilir. İnsanları yargılamadan yaşayan, herkese saygı duyan ve bencillikten uzak yaşayan kişilerin huzurlu iç dünyalarına dikkat çeker.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!