RuyaTabirleri.com

Rüyada Öküz Görmek

Rüyada öküz görmek mal ve gösteriş delisi kişiye işaret eder. Bu kişi kaslı, kuvvetli olmakla birlikte çevresi anlamında da son derece güçlüdür. Çünkü hem zengin hem de kariyer sahibidir bu nedenle de etrafında kendisinden nemalanan kişilerin varlığı ve kalabalığı hiç eksilmez.

Büyük baş hayvan öküz ve inek görmek her zaman için varlık ve bolluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibi de burnu havada, zenginliğinin kendisine değer kattığını düşünen, küçük düşünen ve küçük hesaplar peşinde olan kimsedir. Ve rüya sahibi sırf parasının çokluğu nedeni ile istediği kişileri peşinden sürükleyebilir.

Rüyada Öküz Kesmek

Rüyada öküz kestiğini gören kişi, bir işinin gerçekleşmesi kaydıyla Allah’a adadığı kurbanı yerine getirecektir. Bu kurban temiz ve hayırlıdır, Allah katında da kabuldür çünkü gerçek ve samimi niyetlerle kesilmiştir.

Rüyada Öküz Kestiğini Görmek

Rüya sahibi, rüyasında kendisini bir öküz keserken görürse, tüm kötülüklere karşı korunur, hayır duaları alır, sağlık bulur ve tüm borçlarından kurtulur.

Rüyada Öküz Kafası Görmek

Peşinden gidilen bir lider ya da öncüdür. Rüyada öküz kafası gören kişi, bir dava için peşine binlerce kişiyi takacak ve onlara inandıkları davada öncülük edecek diye tabir edilir.

Rüyada Öküz Sürüsü Görmek

Bir türlü ardı arkası kesilmek bilmeyen sıkıntı, sorun ve aksilik olarak tabir edilir. Rüya sahibinin başına gelen bir aksilik, sürekli bir diğerini de beraberinde getirecek ve rüya sahibine zor günler yaşatacak demektir.

Rüyada Öküz Boynuzu Görmek

Rüya sahibinin düşmanları ya da rakipleri olarak değerlendirilir.

Rüyada Öküz Almak

Rüya sahibinin bir kimseye Allah rızası için kol kanat germesi onu sahiplenip koruması ve destek olması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Öküz Satmak

Rüya sahibinin maddi zarara uğramasına delalet ettiği söylenir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Öküz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. kadir (27 Haziran 2015 saat: 12:07)

    Merhaba ben kadir göndüz vakti bir kurban kesmiştim eşim rüyasında kurban etini parçalara ayırıp buzdolabına koymaya götürecek yolunda iki tane öküzün durduğnu ve yolunu kestiğini göruyo ve etleri buzdolabı na koymak için köçük bir pencereden çok zorlanarak ve korkarak geçiyor ve korkuyla uyanıyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,