RuyaTabirleri.com

Rüyada Okyanus Görmek

Rüyada okyanus görmek, rüya sahibinin kendisi için hayırlı işlere gireceğine, bu işler sayesinde geçimini rahat sağlayacağına ve para sıkıntısı çekmeden yaşayacağına işaret eder. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir. Dünya nimetlerinin çoğalmasına buna bağlı olarak huzurun ve mutluluğun artıp keyfin artmasına ve ağız tadının da yerine gelmesine delalet eder. Rüyada okyanus görmek, rüya sahibinin gerek okul, gerek iş gerekse evlilik hayatında çok mutlu olacağına, ailesini de mutlu edeceğine tabir edilir.

Rüyada Okyanusta Yüzmek

Rüya sahibinin zorunlu olarak ama hayırlı bir iş için deniz aşırı bir seyahate çıkacağına ve gittiği yerde amacına ulaşana kadar bir süre konaklayacağına tabir edilir. Rüya sahibi müjdeler ve sürprizlerle dönecek, herkesi çok mutlu edecek demektir.

Rüyada Okyanus Üzerinde Yürümek

Rüya sahibinin hiç zahmet çekmeden, eziyete girmeden kazanç elde edeceğine, bu kazancın ömür boyu geleceğine, rüya sahibine çalışmasa bile fazlasıyla yeteceğine işaret eder. Hazırdan gelir elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Okyanusta Boğulmak

Rüya sahibinin inandığı bir işin peşini bırakmayıp, imkânsızı başarmasına tabir edilir. Rüyada okyanusta boğulduğunu gören kişinin herkese ulaşılmaz gibi gelen hayalleri gerçek olacak demektir.

Rüyada Okyanusun İçinde Olmak

Rüyasında okyanusun içinde olduğunu gören kişinin bir türlü aşamadığı sorunları var demektir. Bu nedenle rüya sahibi hep mutsuz, asık suratlı ve içine kapanıktır çünkü kafası daima bu sorunlarla meşguldür.

Rüyada Okyanusun Taştığını Görmek

Rüya sahibinin başaralı olacak iş hayatına delalet eder. Rüya sahibinin her işi rast gidecek, sektöründe en çok iş yapan kişi olacak demektir. Rüyasında okyanusun taştığını gören kişi işinin en iyisi olmak için azimle ve özveri ile çalışacak, ileride de istediği noktaya gelmeyi başaracak diye tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Okyanus Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ALPER (14 Şubat 2014 saat: 11:37)

    Rüyamda okyanus kıyısında bulunan bir eve, misafir olarak giriyordum. Hayatımda daha önce televizyon haricinde hiç okyanus görmemiştim. Ev sahibi, manzara seyrettirmek için balkona çıkarttığında, okyanusun büyük ve büyüleyici dalgalarının evin balkonuna kadar ulaştığını ve balkonda bulunan masa sandalye gibi eşyaların ıslandığını gördüm. Çok hoşuma gitti ve maşallah ne kadar güzel dedim. Ev sahibi de; burada hep böyle olur dedi. Büyük bir heyecan ve mutlulukla uyandım.

  2. FİLİZ (14 Ocak 2014 saat: 11:34)

    Bu da ikinci rüyam, rüyamda bütün param ve altınlarımın olduğu cüzdanım nasıl olduysa kaybettiğimi anladım. anlar anlamaz tekstilcilerin olduğu iş merkezine doğru yürüyüp kim aldı diye sormaya başladım biz almadık dediler. Kimse buradan ayrılmıyor polis çağırıcam dedim. ve ağlaya ağlaya karakol gittim polis aldım temiz yüzlü bi polis di. biz döndüğğümüzde herkes çıkmıştı. ağlamaya başladım nasıl bulucam şimdi diye. o an çevredeki kuyumculara haber verdi polis ve bi kuyumcudan haber geldi gittiğimizde bi adam 4 adet altın bozduruyordu 4 de ata tam altınıydı. şüphelendik ve polis adamı tutmaya çalıştı adam ben çalmadım dedi ama o an kaçmaya çalıştı. polis yakaladı ve bağladı adamı. ben adamı dövmeye başladım.. bütün paramı neden aldınız diye ağlaya ağlaya vurmaya devam ettim

  3. FİLİZ (14 Ocak 2014 saat: 11:24)

    Rüyamda zamanında havalimanı olan biryerin okyanus ortasında olduğunu gördüm. ilk önce yanımda bir adam ve bir kadın vardı. adam kadına deniz içinden birşey almasını söyledi kadında aldı, o andan sonra erkek arkadaşım yanımda beliriverdi ve havaalanı pistinde yürümeye başladık pistin üzeri 50 cm yüksekliğinde okyanus suyu ile kaplıydı yürüdükçe binalar beliriverdi. burası neresi acaba diye arkadaşıma sordum değişik bir yapı el işçiliği dedi. o an sağıma soluma bi baktım camiler gördüm cami kapısının üzerinde arapça yazılar. hemen onların yanında yahudiler ibadet ediyor. bütün dinlerden insanlar oradaydı. ilginç biryer dedim. ve yürüdükçe hava düzeldi ve tarihi ama huzurlu bir yer olmaya devam etti. rüyam bu kadar.. yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,