RuyaTabirleri.com

Rüyada Öleceğini Görmek

Rüyada öleceğini görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin sağlığının da keyfinin de yerinde olacağı, huzur içinde yaşayacağı ve işinin gücünün rast gideceği anlamına gelir. Şans ve uğur olarak kabul edilirken rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada Öleceğini Haber Almak

Mutlu olmaya, sevinmeye ve aynı zamanda mutluluk gözyaşı dökmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hiçbir illet hastalığı olmayacağına, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine ve üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunu olmayacağına delalet eder.

Rüyada Öleceğini Beklemek

Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Kişinin kötü günlerinden, hastalığından ve borcundan kurtulacağına, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Öleceğini Hissetmek

Bir kişi eğer rüyasında öleceğini hissederse bu onun için hayır ve menfaat bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatında köklü ve güzel değişiklikler yaşanacağı, bu değişikliğin neşesine neşe, kazancına kazanç ve ömrüne de ömür katacağı anlamına gelir.

Rüyada Öleceğini Duymak

Rüyayı gören kişinin, ağız tadını yerine getirip, gözlerinin parlamasına ve yüzünün gülmesine vesile olacak ve bundan sonrasının da hep böyle devam etmesine zemin hazırlayacak gelişmelerin meydana geleceğine, rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine yorulur.

Rüyada Öleceğini Söylemek

Rüya sahibinin mutluluğunu ve başarısını herkese ilan edip, çevresi ile paylaşacağına işaret eder. Başarılı olmaya, düzenli ve disiplinli hayat sürmeye, kurulu bir düzene kavuşmaya ve kendine dikkat etmeye alamet eder. Rüya sahibinin kendi kendisini çok sevip, başarıları ile gururlanacağına aynı zamanda bedenine de özen göstererek yemesine, içmesine ve yaşamına özen göstereceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: