RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Anneyi Görmek

Rüyada ölen anneyi görmek, ona duyulan özleme işaret eder. Rüya sahibi, annesinin vefatından duyduğu üzüntüyü içine atmış ancak bunu rüyasına yansıtmıştır. Onu kaybetmenin üzüntüsü ile başa çıkamamaktadır. Ayrıca kalan sevdiklerini kaybetme korkusu sarmıştır. Ama diğer sevdiklerinden biriyle ilgili güzel gelişmeler olacak ve bu mutsuzluklarından kurtulacaktır. Rüya sahibinin hayatında ümitsizliklere kapılmadan annesine dua ederek bu kötü düşüncelerden kurtulması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Ölen Anneyi Yıkamak

Rüyada ölen anneyi yıkamak, ona olan borcunun olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi annesinin kendisine verdiği yaşam tecrübesine karşılık bir şey yapamamasının acısını ve pişmanlığını hissedecektir. Annesine hak ettiği sevgiyi gösterememiş olduğunu düşünecek ve vefatından duyduğu üzüntüyü gösterecektir. Annesi öldükten sonra onun söylediklerini yaşamında gerçekleştirme arzusunda olacaktır.

Rüyada Ölen Anneyi Tekrar Ölmüş Görmek

Rüyada ölen annesini tekrar ölmüş gören kimse, hayatında hırsı ile öne çıkar. İş hayatında ve sosyal hayatında bir yerlere gelebilmek için çok çaba harcaması gerekmektedir. Karşısında aşması gereken çok fazla engel vardır. Ancak rüya sahibi ilahi bir güç ile birlikte bu engelleri teker teker aşacak ve hedefine ulaşacaktır.

Rüyada Ölen Anneyi Ağlarken Görmek

Rüyada ölen anneyi ağlarken görmek, annenin huzur ile vefat ettiğine işaret eder. Rüya sahibi, ona değer vermediğini düşünerek öldükten sonra büyük pişmanlık duyabilir. Ancak rüya sahibi içerisini ferah tutmalıdır, çünkü rüya sahibinin annesi hayatta istediklerini almış ve mutlu bir şekilde vefat etmiştir.

Rüyada Ölen Anneyi Hasta Görmek

Rüyada ölen anneyi hasta gören kimse, manevi dünyasına daha çok dikkat etmelidir. Rüya sahibi ibadetlerine daha çok önem vermeli ve artık dünyevi şeylerden vazgeçip biraz daha öbür dünyayı düşünmelidir. Rüya sahibinin günlük sıkıntılarının sebebi dinine değer vermemesinden kaynaklanıyordur. Allah’a sığınmak ve ondan yardım istemek, kişiye güç verecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: