RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Babasını Görmek

Rüyada ölen babasını görmek, kişinin babasının kendisinden hayır dua beklediğine ve dua istediğine işarettir. Bu nedenle bu rüyayı gören kimse daha fazla vakit kaybetmeden babasının ruhuna Kuran okumalı ve dua etmelidir. Rüyada ölen babasını gören kişi, yakında sevineceği bir haber alır. İnsanlar öldükten sonra da sevdiklerinden ve ailelerinden haber almaya devam ederler. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimsenin hareketlerine ve yaptıklarına dikkat etmesi gerekir; çünkü bu rüya kişiye uyarı mahiyetinde olabilmektedir.

Rüyada Ölen Babasının Kendisine Bir Şey Verdiğini Görmek

Rüyasında ölen babası kendisine bir şey veren kişi, eğer verilen şey hayırlı ise yakın zamanda büyük nimetlere kavuşur ve tüm sıkıntıları sona erer. Eğer babası kendisine kötü bir şey vermişse bu rüya sahibinin yaptığı günahlardan dolayı babasının mutlu olmadığının habercisidir. Ölen bir insandan rüyada bir şeyler alan kişi, gerçek hayatta birçok nimet kazanır ve bolluk içinde hayatını sürdürür.

Rüyada Ölen Babasını Gülerken Görmek

Rüyasında kişinin ölen babasının eğer yüzü gülüyorsa, bu o kimsenin iyi bir yerde olduğuna, cennet nimetleri ile şereflendirildiğine ve ahrette güzel bir mevkiye sahip olduğuna işarettir. Eğer babasının yüzü asıksa, evladının davranışlarından mutlu olmadığının ve rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğinin habercisidir. Rüyada ölen babanızı üzgün görmeni hayır dua istediğini gösterir.

Rüyada Ölen Babasının Elini Öpmek

Rüyasında ölen babasının elini öpen kişi, onun mirasından faydalanır veya aynı soydan gelen kişilerden biri tarafından kendisine yardım ulaşır. Babasının yüzünü öpmek de özleme, hayır duaya, kendisinden sonra adını yaşatacak iyi bir evlada, rüya sahibinin soyundan gelecek hayırlı bir kişiye, babasının ondan dua beklediğine yorulabilmektedir. Babasının rüyada elini öpen kişi, gerçekte itaatkâr ve ahlaklı bir çocuğa kavuşur ve onun yardımlarını görür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!