RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Birini Görmek

Rüyada ölen birini görmek, müjde alamaya alamet eder ve rüya sahibinin çok mutlu olacağı hiç beklemediği için de bir o kadar hayrete düşeceği bir gelişmenin yaşanacağına, o anda tüm derdini, kederini ve üzüntüsünü unutacağı anlamına gelir. Gerçekte ölü birini görmek ne kadar kötüyse ve kişiye acı verip, onu yasa düşürüyorsa rüyada ölü birini görmek de bir o kadar güzeldir ve hayırlara alamet eder.

Rüyada Ölen Birini Öpmek

Rüyada ölen birini öpmek, iki şekilde tabir edilir. Rüyada görülen ölü rüya sahibinin bildiği bir kimse ise o kişi sayesinde bir sorununun çözüleceğine ve maddi anlamda gücünün artacağına yorulur şayet ölü rüya sahibinin gerçek hayatında hiç karşılaşmadığı biriyse o zamanda uzaktan gelecek bir yardıma alamet eder.

Rüyada Ölen Birinin Tekrar Öldüğünü Görmek

Bir kişi rüyasında, aslında zaten ölmüş birinin tekrar öldüğünü görürse eğer o kişinin aile eşrafından, akranlarından ya da ona yakın olan her hangi birinin büyük bir melanete düşeceğine ve ne yazık ki kurtuluş yolunu bulamayacağına rivayet edilir.

Rüyada Ölen Birini Hamile Görmek 

Rüyada ölen birini hamile görmek, o kişinin hayatında yeni ve güzel gelişmeler olacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine ve yüzünün güleceğine alamet eder. Mutluluk verici haberlerin alınacağına ve sürpriz olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada Ölen Birini Dirilmiş Görmek

Rüyada ölen birini dirilmiş görmek, güzel ve iyi şeylerle karşılaşmaya, dertlerin ve sıkıntıların verdiği yükü üzerinden atmaya, esenliğe kavuşmaya ve rahatlığa ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin keyfini yerine getirecek, ruhunu aydınlatacak, maneviyatını yükseltecek yani duygularına hitap edecek gelişmelerin yaşanacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,