RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Birisini Görmek

Rüyada ölen birisini görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Örneğin, ölen birisi eğer gülüyorsa bu kişinin önünde açılacak yeni fırsatlara ve eline geçecek büyük kazançlara işaret eder. Eğer ölen kişi ağlıyorsa ve tanıdık bir ölüyse, imanla öbür dünyaya göçtüğüne, ahirette iyi bir yerinin olmasına ve durumunun güzel olmasına delalettir. Eğer rüyada görülen ölü, kendisine haber veriyorsa, rüyada verdiği haberler hep olumlu ve güzel olarak gerçekleşir. Rüyada görülen ölü, kendisine bir şey vermişse bu rüya para kazanmaya, büyük sıkıntılar çekmeden mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Ölen Birisini Yaşıyor Görmek

Rüyada önceden ölen birini yaşıyor ve bu dünyada dolaşıp, geziyor görmek; o kişinin ahirette güzel bir makam sahibi olduğunun ve durumunun oldukça iyi olmasının göstergesidir. Bu rüya bazen de rüya sahibi için hayırlı ve güzel bir rüyadır. İleride ortaya çıkacak bazı hadiseler sonucunda yükselmeye, parlak bir gelecek elde etmeye ve makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Ölen Birisinde Tokat Yemek

Rüyasında ölen birisinden yenen tokat, kişinin dikkatli olması gerektiğine dair bir uyarıdır. Bu rüyayı gören kişi, kendisine çeki düzen vermeli ve yaptığı eylemleri kontrol etmelidir böyle bir rüya bazı hatalar yaptığınıza, günaha girdiğinize ve eylemlerinizden dönmeniz gerektiğine dair bir uyarıcı rüyadır. Yine bu rüyayı gören kişi çevresindeki dost görünümlü şeytanlar için dikkatli olmalı ve onlarım şerrinden emin bulunmalıdır.

Rüyada Ölen Birisinden Azar İşitmek

Rüyasında ölen birisinin gelip kendisini azarladığını görmek muhtelif şekillerde yorulur. bazı tabircilere göre bu kişinin gerçek hayatta takdir görmesine, başka insanlar tarafından sevilecek ve sayılacak hareketlerde bulunmaya işarettir. Bazı tabirciler ise dünyada rüya sahibinin yapacağı kötü davranışları sonucunda insanların tahkirine ve ayıplamasına maruz kalacağına ve acı çekeceğine yormuşlardır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!