RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Birisini Görmek

Rüyada ölen birisini görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Örneğin, ölen birisi eğer gülüyorsa bu kişinin önünde açılacak yeni fırsatlara ve eline geçecek büyük kazançlara işaret eder. Eğer ölen kişi ağlıyorsa ve tanıdık bir ölüyse, imanla öbür dünyaya göçtüğüne, ahirette iyi bir yerinin olmasına ve durumunun güzel olmasına delalettir. Eğer rüyada görülen ölü, kendisine haber veriyorsa, rüyada verdiği haberler hep olumlu ve güzel olarak gerçekleşir. Rüyada görülen ölü, kendisine bir şey vermişse bu rüya para kazanmaya, büyük sıkıntılar çekmeden mutlu olmaya işarettir.

Rüyada Ölen Birisini Yaşıyor Görmek

Rüyada önceden ölen birini yaşıyor ve bu dünyada dolaşıp, geziyor görmek; o kişinin ahirette güzel bir makam sahibi olduğunun ve durumunun oldukça iyi olmasının göstergesidir. Bu rüya bazen de rüya sahibi için hayırlı ve güzel bir rüyadır. İleride ortaya çıkacak bazı hadiseler sonucunda yükselmeye, parlak bir gelecek elde etmeye ve makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyada Ölen Birisinde Tokat Yemek

Rüyasında ölen birisinden yenen tokat, kişinin dikkatli olması gerektiğine dair bir uyarıdır. Bu rüyayı gören kişi, kendisine çeki düzen vermeli ve yaptığı eylemleri kontrol etmelidir böyle bir rüya bazı hatalar yaptığınıza, günaha girdiğinize ve eylemlerinizden dönmeniz gerektiğine dair bir uyarıcı rüyadır. Yine bu rüyayı gören kişi çevresindeki dost görünümlü şeytanlar için dikkatli olmalı ve onlarım şerrinden emin bulunmalıdır.

Rüyada Ölen Birisinden Azar İşitmek

Rüyasında ölen birisinin gelip kendisini azarladığını görmek muhtelif şekillerde yorulur. bazı tabircilere göre bu kişinin gerçek hayatta takdir görmesine, başka insanlar tarafından sevilecek ve sayılacak hareketlerde bulunmaya işarettir. Bazı tabirciler ise dünyada rüya sahibinin yapacağı kötü davranışları sonucunda insanların tahkirine ve ayıplamasına maruz kalacağına ve acı çekeceğine yormuşlardır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölen Birisini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Alev (28 Kasım 2015 saat: 05:27)

    Ruyamda kirmizu hortumlar gokten zembille inmis gibiydi. Biz bit arabayla kaciyorduk yerdeki insan cesetleri ust uste yıkılmıştı ustlerinden gecmek zotunda kalmistik. Bir yandan rus ucaklarindan kotkup kaciyot diyer yandan da zehirli dax vr hortumlardan kaciyorduk. Bir kopru altindan aracla giderken abimin geldigim yone dogru yurudugunu ve arkasunda yüzlerce insan oldugunu gord7m. Eve geld8 . Iki cocuk arabada kalmıştı bir sure evde ne yappacagimiz dusunurken telefon geldi aaractakilerin annrleri olup olmadigini sordy. Annrdi olan ve yanimda telefonla konusan kadin evet dediğinde ona HZ.Muhammed ile baslayan bir cümle kurdu.kain bilinmeyenden aramisti. Ruyayi damarlarimda hissettimo kadar gercekti ki

  2. gulsen (02 Haziran 2015 saat: 04:04)

    Ben annem ve kardeslerim bizim eskiden durdugmuz evde yasiyormusuk ve her yer kanarikmis babam olum hadindeymis ve delirmisti olen amceamida gordum bagzi ina donusuyiodu sanki bir kisinin icinde 2 kisi vardi ve ben ikisinede kufur edyiodum babama cunku kardeslerimi ve kuzenimin esini kuciuk bir melek gibi birseyilere donusturmus ve altin paralarin arkasindan gondendi ve benimelen kotu davranyiodu ve amceama dermisim ki neden geldi bu duniyia ki olmus e babami almasin ( tuaf ama benim ruyam iste )

  3. Meryem (19 Ocak 2015 saat: 00:25)

    Rüyamda ölen eşimi gördüm ama bana küsmüş kırgın gibi davrandı ölen oğlumun küçüklügünü de gördüm yanimdaydi ama eşimle konuşurken biran yanımdan kayboldu eşime onu sordum görmedim dedi sonra görümcemin çocuklarını gördüm onlara oğlumu sordum eski oturdugumuz mahalledeymisiz orda tanıdıklarımızın evinde televizyon seyrettigini söylediler gidip buldum eşimle konustum ama benden onunla gitmemi felan istemedi kırgındı cok etkilendim lütfen yorumlarmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,