RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Yakınını Görmek

Rüyada ölen yakınını görmek, rüyayı görüş şekline göre yorumlanmaktadır. Ölen yakınınızı mutlu görmeniz ahirette güzel nimetlere kavuştuğuna ve yerinin rahat olduğuna; ölen yakınınızı mutsuz ve bitkin görmeniz ona dua etmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada ölen yakınınızın size verdiği haber gerçekleşir. Ölen kişi eğer mutluluk verici bir havadis vermişse yakında başınıza gelecek mutlu bir olaya, kötü bir havadis vermişse üzücü bir olay yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada ölen yakını ile konuşan kişi, çok kısa bir süre içinde mutlu olacağı bir haber alır. Rüyanızda ölen yakınınızı yaşıyor görmeniz, onun şehit olarak öldüğüne veya isteklerinize ve arzularınıza kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Ölen Yakınını Kendi Evinde Görmek

Rüyada ölen bir yakının sizin evinizde oturması veya onu misafir ettiğinizi görmeniz, çok kısa bir süre içinde hayırlı ve size iyiliği dokunacak insanlarla karşılaşacağınıza ve onları misafir edeceğinize işaret eder. Ölen yakınınızın evinizde yemek yemesi, bereketli ve bollukla geçecek bir seneye; size bir şey vermesi, elinize geçecek yüklü bir mirasa ve mala delalet eder. Rüyada ölen bir akrabasını gören kimse, o kişinin evladından veya ailesindeki bir bireyden yardım görür. Bazen de bu rüya o kişinin sanatını devam ettirmeye işarettir.

Rüyada Bir Ölü Görmek

Rüyada tanıdık veya tanımadık bir ölüyü görmeniz, yakında alacağınız güzel bir haberin göstergesidir. Bu rüya özellikle sıkıntıda bulunan kişiler için ferahlamaya ve huzura işaret eder. Rüyada bilmediği bir ölüyü gören kişi, maddi anlamda büyük bir servete kavuşur veya bu rüya uzun ömürlü olmanız anlamına gelmektedir.

Rüyada Ölen Yakınını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ölen yakını gören kimse kaybettiği kimselere içinden özlem duymaktadır ve bu rüya ölen o kişiyi andığınızın ve görmek istediğinizin bir göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölen Yakınını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Emine (29 Kasım 2015 saat: 10:50)

  Rüyamda fıstık almış bir yere misafirliğe gidiyorduk. Girdiğimizde fıstık ağzımdan yere düştü daha sonra alıp yedim. Oturduğumuzda karşımda ölen amcamı yerde ise eşi oturuyordu. Annemle sohbet ettiler babam ise dışarda oturuyordu. Ellerini öpmeye yeltendiğimde önce elini önce verdi sonradan çekti.
  Baba tarafımla küs vefat etmişti babamın amcası olur kendisi çok merak ettim yorumlar mısınız?

 2. Berrin şahin (13 Eylül 2015 saat: 08:23)

  Ruyamda eski bir evde idim.ev terk edilmiş birkaç tane kalmış eski eşya var.kalabalik bir yerden sonra o eski eve kalmaya gidiyorum ama kimsd olmadığı için korkuyorym ve kalmiyorum orada.eve giderken kar yağdığını görüyorum.o evde kalmıyorum geri dönüyorum.

 3. arzu turhan (04 Eylül 2015 saat: 08:10)

  Kısa süre önce ölen arkadaşımla onların evinde oturuyoruz ama sevgiliyiz. Ev kalabalık ama herkesin içinde benimle samimi oluyor. Daha sonra benim evime geliyor tesbih sallayarak bana bakıyor. Benim bi sevgilim daha var onu ölen arkadaşımla aldatmış oluyorum ve ayrılöayı düşünüyorum

 4. Dilek (20 Ocak 2015 saat: 16:53)

  Rüyamda ölen dayımın evinin bahçesinde inek kestiğini ineğin ayağını daha ölmeden yanındaki kızıyla kesmeye çalıştıklarını gördüm Dayım hayatının son 4.5 yılını felçli geçirdi rüyamdada sadece bacaklarında vardı işlerini yapabiliyrdu, yorumlarsanız sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,