RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölen Yakınını Görmek

Rüyada ölen yakınını görmek, rüyayı görüş şekline göre yorumlanmaktadır. Ölen yakınınızı mutlu görmeniz ahirette güzel nimetlere kavuştuğuna ve yerinin rahat olduğuna; ölen yakınınızı mutsuz ve bitkin görmeniz ona dua etmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada ölen yakınınızın size verdiği haber gerçekleşir. Ölen kişi eğer mutluluk verici bir havadis vermişse yakında başınıza gelecek mutlu bir olaya, kötü bir havadis vermişse üzücü bir olay yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada ölen yakını ile konuşan kişi, çok kısa bir süre içinde mutlu olacağı bir haber alır. Rüyanızda ölen yakınınızı yaşıyor görmeniz, onun şehit olarak öldüğüne veya isteklerinize ve arzularınıza kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada Ölen Yakınını Kendi Evinde Görmek

Rüyada ölen bir yakının sizin evinizde oturması veya onu misafir ettiğinizi görmeniz, çok kısa bir süre içinde hayırlı ve size iyiliği dokunacak insanlarla karşılaşacağınıza ve onları misafir edeceğinize işaret eder. Ölen yakınınızın evinizde yemek yemesi, bereketli ve bollukla geçecek bir seneye; size bir şey vermesi, elinize geçecek yüklü bir mirasa ve mala delalet eder. Rüyada ölen bir akrabasını gören kimse, o kişinin evladından veya ailesindeki bir bireyden yardım görür. Bazen de bu rüya o kişinin sanatını devam ettirmeye işarettir.

Rüyada Bir Ölü Görmek

Rüyada tanıdık veya tanımadık bir ölüyü görmeniz, yakında alacağınız güzel bir haberin göstergesidir. Bu rüya özellikle sıkıntıda bulunan kişiler için ferahlamaya ve huzura işaret eder. Rüyada bilmediği bir ölüyü gören kişi, maddi anlamda büyük bir servete kavuşur veya bu rüya uzun ömürlü olmanız anlamına gelmektedir.

Rüyada Ölen Yakınını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ölen yakını gören kimse kaybettiği kimselere içinden özlem duymaktadır ve bu rüya ölen o kişiyi andığınızın ve görmek istediğinizin bir göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!