RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Abi Görmek

Rüyada ölmüş abi görmek, manevi olarak eksikliğini hissettiği bazı duyguları tatmin etmek ya da kendisine destek bulmak amacı ile yakınlarındaki kişilere yönelen kimselerin ifadesi olduğu gibi, yalnızlık duygusundan sıyrılmak için çare aramaya da yorumlanır. Gerçek hayatta abisi vefat etmiş kimseler için geçmişlerindeki bazı yüklerden kurtulmak için üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmek zorunda kalacaklarını ve özellikle yakın süreçte ailevi hadiseler nedeniyle hem bedenen, hem de manevi olarak yorulacaklarını bildirir. Ölmüş abi görmek destek görüleceğini ancak kişinin kendi başına ayakta kalmayı öğrenmesi gereken bir süreçten geçeceğini tabir eder. Verilen nasihatlerden faydalanan veya aile büyüklerinin uzattığı eli tutanların özellikle geleceklerini inşa ederken zorlanmayacaklarına delalettir.

Rüyada Ölmüş Abiyle Konuşmak

Rüya sahibinin içini kemiren bir konuda aile büyüklerinden birine açılacağını veya derdini bu kimseyle paylaşarak yardım talebinde bulunacağını ifade eder. Başkalarının bakış açısından yararlanmak, fikir almak anlamında sabit fikirli davranmayanların sıkıntılarını çok daha kısa sürede çözeceklerini bildirirken, rüyada konuşulanlar hatırlanıyorsa yorum da o şekilde yapılmalıdır. Konuşmadan dolayı kişi kendisini üzgün hissediyorsa tersine yorumlanır ve mutlu olunacak bir haber alacağını tabir eder.

Rüyada Ölmüş Abisinin Dirildiğini Görmek

Geçmişin güzelliklerine takılıp kalan ve yaşadığı günün kıymetini anlamayan kimselerin gelecek planlarını yapmakta geç kalabilecekleri konusunda bir uyarıdır. Duygusal anlamda yaşadığı hayal kırıklığı veya ayrılıktan etkilenen kişilerin yaşadıkları kayıpların etkisinden kurtulamadıkları için motivasyonlarında düşüş yaşadıklarını ancak bu durumun geçici olmasından ötürü yakın zamanda toparlanacak enerjiyi kendilerinde bulacaklarını tabir eder.

Rüyada Ölmüş Abi Görmenin Psikolojik Yorumu

Yakın geçmişte bir kayıp yaşamış veya ailesinden birinin vefatı sonrasında yas sürecini tam olarak atlatamamış kimselerin ruh hallerindeki değişimlere ve bu durumdan kaynaklı bazı olumsuz düşüncelere yorumlanır. Kişinin bu kaybı kabullenmesinin zaman alacağını ve bu süreçte vefat eden kimseyle bağ kurmak ya da onu yaşatmak için sürekli olarak anılarına tutunmasından ötürü üzüntüsünün sürekli yenilendiğini tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!