RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneyi görmek, ölen kişinin yani rüya sahibinin annesinin mezarını ziyaret edip, onun ruhu için dua okuması ve hayır yapması gerektiği anlamına gelir. Çünkü bu tarz rüyalar genelde ölen kişinin ruhunun hayır beklediği şeklinde tabir edilir. Bu rüya bir diğer yandan rüyayı gören kişinin yaşadığı bu büyük acının kendisi üzerinde yarattığı kötü etkiyi hala üzerinden atamadığına ve annesinin yokluğuna alışamadığına rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Gülerken Görmek

Rüyada ölmüş anneyi gülerken görmek, annenin ruhunun şad olduğu, mezarında rahat uyuduğu, yerinin rahat, aydınlık ve ışıklı olduğu anlamına gelir. Ölen kişinin ruhunun özgür ve mutlu olduğuna yorulur.

Rüyada Ölmüş Anneyi Hasta Görmek

Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek, hayırlara yorulmaz ve iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüya sahibi için şanssızlık ve mutsuzluk yaşayacağına işaret ederken, aynı zamanda ölünün gözünün açık gittiğine ve bu yüzden ruhunun azapta olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Tekrar Ölmüş Görmek

Rüyada ölmüş anneyi tekrar ölmüş görmek, güzeldir. Rüya sahibinin sıkıntılarında kurtulacağı, rahatlayacağı, esenliğe kavuşacağı ve hafifleyeceği ile açıklanır. Kişi, dertlerinin çözümünü, hastalıklarının da şifasını bulacak demektir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Öpmek

Rüyada ölmüş anneyi öpmek de onun ruhu için sevap işlemek, sadaka vermek, aç doyurmak ya da fakir sevindirmek gerektiği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin annesinin ruhuna niyet ederek iyilik yapması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Anneyi Sırtında Taşımak

Rüyasında ölmüş annesini sırtından taşıdığını gören kişi, hayırsız ve uğursuz bir kişi ile karşılaşır ve ondan zarar görür diye açıklanır. Rüya sahibi yemeyip yedirdiği, içmeyip içirdiği ve uğruna varını yoğunu harcadığı bir kişiden nankörlük görecek ve o kişi nedeniyle zarara uğrayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Anne ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Anne Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. vildan derin (06 Mayıs 2014 saat: 20:46)

    Annemn mezarina gidermism mezarliga girip duami ettikten sonra mezarlign kapisinda hastane yatağında gördüm oglumla tutup yukari doğru yoldan çekip gotururken kiz kardeşimi goruyorm anneme diyorum ki filizde burdaymis diyorum filiz bacim gel annem de burada diyorum annemde Burak onlar gelmez cagirma diyor ama ben yinede gel filiz diyorum bacimda yok gelmek diye işaret ediyor ama annemn yataginin üstünde beyaz tertemiz örtü var ve o örtünün üzerindemmuşamba örtülü kanli iltihap akiyor üzerinden alip oglumla yeşil bir portakal bahçesine goturuyorm ama ağaçlar yerden hep yüksekte işde annemi oraya yesil bir arabanin yanina yuksek bir yere birakip cikiyoruz

  2. ayşe (29 Aralık 2013 saat: 19:49)

    rüyamda benim ölceğimi soyleyen doktor bana bir kağıta en kısa zamnda ölceksin değinde ölmüş annem bana küpe almamı soyledi yanıma anneannemde turbet almaı soyledi burda gerekli dedi anlamı ne?
    annem ölmeden önce bana küpe hediye etti rüyamı görmeden bir gün öncede küpemi çıkarcağımı soyledim bebeğimn yüzünü çizdği için annem çıkarcağım için üzülmüş olabilirmi diye düşündüm sizcede oylemi anlamı ne acaba ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,