RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Baba Görmek

Rüyada ölmüş baba, eğer rüya sahibinin babası gerçekten de ölmüş ise babası üzerinden tabir edilir ve rüyayı gören kişinin babasının uzun zamandır mezarını ziyaret etmediğine rivayet edilir. Rüya sahibinin bu rüyadan sonra ölmüş olan babasının ruhu için niyetlenerek bir dua, sadaka ya da zekât vermesi gerektiğine inanılır.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek

Bu rüya da tıpkı rüyada ölmüş baba görmekle aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin rüyasında ölen kimsenin ruhu için bir lokma vereceğine ya da kabri başına giderek onun için dua edeceğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Baba İçin Ağlamak

Sevinç olarak yorumlanır ve rüyayı gören kişinin mutlu olmasına vesile olacak sürpriz gelişmeler yaşayacağına, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Ölmüş Baba ile Konuşmak

Rüya sahibinin babasına duyduğu özleme ve ona olan ihtiyacını tabir edilir. Rüya sahibinin iyi gününden de, kötü gününde de yanında olmasını istediği ve ilk olarak gözlerinin aradığı kişinin babası olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Baba ile Kavga Etmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin babasına ve ailesine olan bağlılığı üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin babası yaşıyorsa ona büyük bir desteği ve hayrı olacağına işaret ederken, babanın gerçekten vefat etmiş olması durumunda da yine onun adına bir hayır yemeği vereceği ya da mevlit yapacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ölmüş Babanın Dirildiğini Görmek

Rüyada ölünün dirilmesi her zaman iyi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin güzel bir haber alacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine işaret eder. Kişi, umutsuz olduğu ve artık olmayacağına kanaat getirdiği bir işinin ilerleme göstereceğini görecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: