RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Bebek Görmek

Rüyada ölmüş bebek görmek, rüya sahibinin bazı yeni girişimlerde bulunduğuna fakat bu girişimlerden beklediği sonuçları alamayacağına yorulmaktadır. Bu rüya kişinin iş hayatında yaşayacağı başarısızlıkları habercisidir. Rüyayı gören kimse, kendisine hiç faydası olmayan bir mal elde eder veya haram kazanç sağlar. Bazen de boş işlerle uğraşmaya, kötü arkadaşlıklar edinme sonucunda doğru yoldan sapmaya ve hatalar işlemeye işarettir. Bazı âlimler ölmüş bebek rüyasını kişinin nefsine uyup günah işlemesine yormuşlardır.

Rüyada Ölüp Kefenlendiğinizi Görmek

Rüyasında ölüp, yıkanıp, defnedildiğini gören kişi, dünyada yanlış yollara girerek inancını kaybeder. Bazen bu rüya insanlar arasına nifak sokan münafık bir adamın sembolüdür. Bu rüyayı gören kişi yaptığı günahlarla ve kötü amellerle ölmeden toprağa girer, tüm insanların tahkirine ve ayıplamalarına maruz kalır.

Rüyada Ölmüş Birinin Kendisine Yiyecek Verdiğini Görmek

Rüyasında ölmüş birinden yiyecek türünde bir şeyler alan kişi, rızkını helal yollardan kazanır ve eline oldukça büyük bir mal geçer. Bazen bu rüya kişinin helal para kazanmasına, geçimini güzel ve hayırlı yollardan sağlamasına, çok çalışıp bunun karşılığında umduğu başarılara ve nimetlere sahip olmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Ölmüş Birinin Kendisine Gelecekten Haber Verdiğini Görmek

Rüyasında ölmüş birinin gelecekten haber verdiğinin görülmesi hak olmayan batıl bir rüyadır. Çünkü gaybı sadece Allah bilir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi, gördüğüne itibar etmemelidir. Bu rüya, şeytani de olabilmektedir.

Rüyada Ölmüş Birinin Hastalandığını Görmek

Rüyasında ölmüş birisi hasta olarak görülürse, bu rüya kişinin vermesi gereken sadakalara ve zekatlara işarettir. Böyle bir rüya gören kimse zekatını vermemişse muhakkak vermeli veya hastalıklardan ve başına gelebilecek zararlardan kurtulmak için sadaka vermelidir. Bazen de bu rüya eğer ölen kişi tanınan birisi ise, onun arkasından hayır dua etmeye, helalleşmeye veya onun için sadaka vermeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Bebek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ecem (06 Haziran 2015 saat: 17:57)

    mehraba adım ecem benim kardeşim 4ay önce öldü ve ben onu bugün gördüm rüyamı anlatayımm sarı saclı hafif uzun boylu vee zap zayıf bi bayan bana rüyamda kardeşine git seni bekliyor diyor ve onu bana getiriyo bayanın ucagında ucuyor sap sarı saclı ve mas mavi gözleri vardı cokk tatlı ve kiloluydu kardeşim cok zayıftı hastalıkdan dolayı ölmüştü bugün onu tombiş gördüm ve bana gülümsemişti bunu yorumununu bekliyorumm cok merak ediyorum şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,