RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Biri Görmek

Rüyada ölmüş biri görmek, genel olarak birine kavuşmak, eve misafir gelmesi, hasret gidermek gibi anlamlara gelir. Rüyada ölmüş birini gören kimseler aldıkları haberlerle sevinirler. Gerçek hayatta yaşayan birini rüyada ölmüş görmek ise, o kimsenin bir kaybına şahit olmak, başına gelen üzücü bir olayda o kişiye destek vermek ve yalnız bırakmamak demektir. Yakın zamanda ele geçecek bir paranın kişinin hayallerini gerçekleştirmek konusunda yardımcı olacağını, miras yolu ile intikal eden bir mala sahip olmayı ve hayat standardının biraz daha yükseleceğini müjdeler. Gerçekte ölmüş birini gören kimselerin yaptıkları iyilikler başlarına gelecek belaları savuşturur ve kişi her türlü kazadan, beladan kolayca sıyrılır. İslami olarak kişinin bu rüyayı bir uyarı olarak kabul etmesi ve gün içinde davranışlarına dikkat etmesi gerekir. Özellikle yalan söylemek ya da haksızlık etmek gibi konularda daha fazla hassasiyet gösterilmesini işaret eden rüya, yanlış davranışlara çeki düzen verilmesi gerektiğine dair bir ikaz olarak da düşünülmelidir.

Rüyada Ölmüş Biriyle Konuşmak

Konuşulan kısmın hatırlanması rüyanın yorumu için önemli olduğundan, kişinin bu konuşmaların içeriğine göre rüyayı yorumlaması daha uygun olacaktır. Hatırlanmıyorsa genel duruma göre değerlendirmek gerekir. Sakince ve normal bir konuşma yapılıyorsa, gerçek hayatta rüya sahibine bir teklif geleceğini, uzun bir süre sonra düşünecek olan kişinin bu teklifi kabul ederek hayatında değişiklikler yapacağını işaret eder. Üzgün bir konuşma yapılıyorsa, ölmüş kişilerin yakınlarından hayır beklediğine delalettir. Güler yüzle yapılan konuşmalar ise, sevinçle karşılanacak bir dostla yeniden görüşmek manasındadır.

Rüyada Ölmüş Birinin Kıyafetlerini Giymek

Hayra alamet değildir, korkuya kapılmanın, ruh sağlığında bozukluklar yaşamanın, içine kapanmak suretiyle insanları kendinden uzaklaştırmanın ifadesidir. Büyük bir hata yapılacağını bildiren rüya, günaha yatkın olan kişinin manevi değerlerinde zayıflama olacağının delaletidir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmenin Psikolojik Yorumu

Yakınlarını ya da sevdiği birini ani şekilde kaybeden kimselerin yaşadıkları acıyla baş etmekte zorlandıklarını, gün içinde bu kimseyi sık sık düşündüklerini ve özlem çektiklerini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölmüş Biri Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gunel (29 Şubat 2016 saat: 12:12)

  Ruyamda eski okuluma gidiyorum is bulmak için ozel ders vermek uzere kendi kartimi dagitiyorum ebebeyinlere. Birden bire sinif arkadasim kosarak telefonunu getiriyor, bu kadin kac keredir arayip seni soruyor al konus diyerek telefonu bana uzatiyor. Saskin bi halde aliyorum telefonu. Alo diyorum sesinden ölmüş halam oldugunu anliyorum. Gunel ogretmenle mi konusuyorum diyor. Evet buyurun diyorum. Biz ebebeyinler olarak 8mart dunya kadinlar gunu icin size hediyye aldik. Gondere bilmek icin adresinize ihtiyacimiz var soyler misiniz diyor. Sesiniz tanidik geliyor kimsiniz? Hangi siniftan cocugunuz die soruyorum. Cevap vermiyor anliyorum supheli bi durum oldugunu. Git gide halam olduguna emin oluyorum. Hala sensin diyorum. Yok yok ben halan dglm diyor. O konusdukca emin oluyorum, aglamaya basliyorum, tanidigimi anlayinca telefonu kapatti.
  Oncelikle sunu soylemek isterim ki halamin ailesi ile o oldukten sonra küstük ailecek ve hâlâ konusmuyoruz. Sizce kendisini tanitmak istemememesi bu yuzden ola bilir mi? Ve de onun esi ve oglu oturduklari evi satdi. Onun adress sormasinin bu durumla ilgisi ola bilir mi?

 2. Bestami (28 Şubat 2016 saat: 20:26)

  Rüyamda acik bir alanda yatak uzerinde bir kadın bir erkek ayakları bir birine bagli uzun almasına yatmaktadır ama bunlar sanki işkence yapılmış gibi birden adam oturup sağ ayak bagli tarafından bağlı ayağın kadının ayağına şırınga ile inme yapiyor ve kadını sen ölmen gerekiyor diyor daha sonra kendi de ölüyor

 3. sevda (28 Şubat 2016 saat: 09:24)

  Rüyamda ölmüş teyzemi gördüm çok terlemiş şekilde üstünü değiştirmek iştiyor ben elbiselerine bakıyorum eline vermek için ama kazakları iç içe ğeçmiş şekilde sonra bakıyorum o elbiseler hepsi giyilmiş kolları ter içinde çıkarılmış bide teyzemi yüzü değil annemin yüzü sanki o kadar Üzgün bakıyor ki ama ses teyzemi sesi konuşan Teyzem inşallah allah hayra çıkarır

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,