RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birinden Para Almak

Rüyada ölmüş birinden para almak, kazanç elde etmeye kişinin başına gelecek talihli olaylara işarettir. Böyle bir rüya gören kimse iş hayatında başarılı olur ve çalışmaları ile herkesin takdirini kazanır. Bir ölüden kâğıt para almak genellikle mal mülk edinme anlamına gelmektedir. Bozuk para almak ise, geçimini kolaylıkla sağlamaya ve hayatı boyunda refah içinde bir yaşam sürmeye yorumlanır. Rüyada ölmüş bir kimsenin kendisine borç verdiğini görmek, sonu iyi bitmeyecek işlere girer ve bunun sonucunda da zarar eder. Ölmüş birine borç vermek ise para harcamaya, malın boşa sarf edilmesine işarettir. Rüyada ölmüş birinin kendisine yardım ettiğini görmek, hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek nimetlere ve yardımlara delalet eder.

Rüyada Ölmüş Bir Kadından Para Almak

Rüyada tanıdığı ölü bir kadından para almak kişinin aile hayatına işarettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda evlenir ve çocuk sahibi olur. Aynı zamanda böyle bir rüya aile saadetine, kişinin yaşayacağı huzura, uzun ve güzel bir ömrü sürmeye işarettir. Rüyada tanımadığı ölmüş bir kimseden para alan kimse tanımadığı insanların yardımını görür ve onlar sayesinde tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Ölmüş Bir Kimseden Herhangi Bir Şey Almak

Rüyada ölmüş birinden meyve veya yiyecek tarzı bir şeyler almak gören kişinin sağlık ve afiyet içinde olmasına, uzun bir ömrü sürmesine ve eline büyük bir ganimetin ulaşmasına delalet eder. Rüyada ölmüş bir kişinin size eşya vermesi, yeni bir eve taşınmanıza ve bulunduğunuz mekanı terk ederek başka bir yere gitmenize yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinden Para Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyasında ölmüş birinden para ala kimse, borçludur ve bu borçları ödeme sıkıntısı içindedir veya böyle bir rüya kişinin herhangi bir sıkıntısı için yardım isteğinin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Birinden Para Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. tuğba (10 Mayıs 2016 saat: 11:40)

    dun gece rahmetli annemi rüyamda gördüm köyde dedemin eski evindeydik annem orada dikiş dikiyordu bende annemden benim için elbise dikmesini istedim dikti ve hemen giyindim ama babam ve abim elbisenin dar ve kısa olduğunu bunu giyemezsin dedi ben ve annem üzüldük sonra o elbiseyi çıkarttım annem yanımdaydı sonra annemden param yok bana pata verirmisin dedim cininden kağıt 50 tl verdi çok harcama bendede az var sonra yine veririm dedi sonra yanından ayrıldi kendimi bir anda deniz kenarında gördüm orada oyuncaklar vardı aldım ve albümlerin çocuklarına verdim çok mutlu oldular tekrar annemi gördüm elsa klasik birbirimize ve uyandım annemi 2010 yılında kaybetik.

  2. figen (21 Nisan 2016 saat: 08:48)

    Rüyamda ölen babaannemi gördüm açık bi yerdeyiz tüm ailem esim ben ordayız ben hem gercekte hemde rüyamda hamile oldugumu gördüm annemlere gittiğimde ölen babaannemi görüyorum oda beni görüyor ben bitkin yorgun bi haldeyim bana gizlice kagıt para veriyor bunun anlamını yorumlamanızı istiyorum

  3. sibel (17 Nisan 2016 saat: 12:45)

    Ruyamda ölmüş nenem bana para verdi hem benim hem kendisinin borclarını ödeyim diye anneme vermemi istedi ben anneme dedim parayı da gösterdim annem deftere katmamı istedi ama o defterde kime ne kadar borc olduğunu görmemi istemedi ama ben gizliden baktım gördüm ve o an uyandım anlamı ne yazar mısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,