RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birinden Para Almak

Rüyada ölmüş birinden para almak, kazanç elde etmeye kişinin başına gelecek talihli olaylara işarettir. Böyle bir rüya gören kimse iş hayatında başarılı olur ve çalışmaları ile herkesin takdirini kazanır. Bir ölüden kâğıt para almak genellikle mal mülk edinme anlamına gelmektedir. Bozuk para almak ise, geçimini kolaylıkla sağlamaya ve hayatı boyunda refah içinde bir yaşam sürmeye yorumlanır. Rüyada ölmüş bir kimsenin kendisine borç verdiğini görmek, sonu iyi bitmeyecek işlere girer ve bunun sonucunda da zarar eder. Ölmüş birine borç vermek ise para harcamaya, malın boşa sarf edilmesine işarettir. Rüyada ölmüş birinin kendisine yardım ettiğini görmek, hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek nimetlere ve yardımlara delalet eder.

Rüyada Ölmüş Bir Kadından Para Almak

Rüyada tanıdığı ölü bir kadından para almak kişinin aile hayatına işarettir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda evlenir ve çocuk sahibi olur. Aynı zamanda böyle bir rüya aile saadetine, kişinin yaşayacağı huzura, uzun ve güzel bir ömrü sürmeye işarettir. Rüyada tanımadığı ölmüş bir kimseden para alan kimse tanımadığı insanların yardımını görür ve onlar sayesinde tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Ölmüş Bir Kimseden Herhangi Bir Şey Almak

Rüyada ölmüş birinden meyve veya yiyecek tarzı bir şeyler almak gören kişinin sağlık ve afiyet içinde olmasına, uzun bir ömrü sürmesine ve eline büyük bir ganimetin ulaşmasına delalet eder. Rüyada ölmüş bir kişinin size eşya vermesi, yeni bir eve taşınmanıza ve bulunduğunuz mekanı terk ederek başka bir yere gitmenize yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinden Para Almanın Psikolojik Tabiri

Rüyasında ölmüş birinden para ala kimse, borçludur ve bu borçları ödeme sıkıntısı içindedir veya böyle bir rüya kişinin herhangi bir sıkıntısı için yardım isteğinin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!