RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birini Diri Görmek

Rüyada ölmüş birini diri görmek, o ölünün makamının yüksek olmasına ve ahirette güzel bir durumda bulunduğuna işarettir. Bazı âlimlere göre bu rüya ölen kişinin şehit olarak öldüğünün göstergesidir. Rüyada tanıdığınız bir kimseyi dirilmiş olarak görmeniz, ne dileğiniz ve muradınız varsa gerçekleşeceğine ve tüm arzularınıza ulaşacağınıza işarettir.

Rüyada Ölüp Tekrar Dirildiğinizi Görmek

Rüyasında öldüğünü fakat sonra tekrar dirildiğini görmek, kişinin uzun ömürlü olmasına, çok güzel ve mutlu bir hayat sürmesine ve yaşlanıncaya kadar yaşamasına delalettir. Ölüp dirilen insan yaptığı hatalardan ve günahlardan sonra, yaptığı her şeye pişman olarak tövbe eder ve hatalarından döner. Bu rüya bazen hastalanmaya bazen de ölüm tehlikesi atlatmaya işarettir.

Rüyada Ölmüş Birinin Bit Şeyler Yediğini Görmek

Bu rüya o yıl pahalılığın olacağına, bazı ürünlerin piyasada azalacağına, geçim sıkıntısına veya işlerdeki bozulmaya işarettir. Ölmüş birinin bir şeyler yemesi bazen de kişinin geçimini sağlayacağı hayırlı yollara ve bolluk berekete yorulmaktadır.

Rüyada Ölen Birinin Renkli Kıyafetler Giydiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin giydiği yeni ve güzel elbiseler onun ahiretteki mutluluğuna veya rüya sahibinin güzel ve sevinçli günlerine işarettir. Rüyada ölmüş biri beyaz elbiseler giymişse bu o ölünün ahirette çok iyi ve güzel bir durumda olduğunu gösterir. Siyah elbise, o ölüye dua etmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Ölünün Size Kuran Verdiğini Görmek

Rüyasında herhangi bir ölüden Kuran alan kişi ibadet ehli olarak kendisini dine adar. Bu rüya kişinin takvasına, manevi açıdan insanlar arasında seviyesinin yükselmesine, dünya ve ahirette mutlu olup tüm sıkıntılarından kurtulmasına işarettir.

Rüyada Bir Ölünün Başının Ağrıdığını Görmek

Rüyasında bir ölünün baş ağrısından şikâyet ettiğini görmek, o ölünün dünya hayatında kendini beğenen ve kibirli bir kimse olduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölmüş Birini Diri Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Begüm (04 Mart 2016 saat: 23:58)

  Bir yakinim görmüş rüyayı anenenem őleli 3 ay oluyor bir gün rűyasinda annenem benden emanetini istiyormus vede surekli rüyalarımda görüyorum bit ara renkli bir ara siyah ne anlama geliyor cok merak ediyorum bir keresindede pazara cikip alisveris yapiyoruz oldugunu biliyorum ama onunla hem konuşuyorum hemde yürüyorum

 2. Zekeriya Erarslan (01 Ekim 2015 saat: 07:14)

  Rüyamda yabancı birinin baba ve çocuğun seneler önce trafik kazası yaparak ölmüş ve babanın üzeri giyimi şekilde kabristandan canlı çıktı ve abimle beraber adama önce korktuk tam kaçacağımızda geri döndük ve adama yardım ediyorduk adam sinirli asabi biri hep bağırıyordu ve sonra Abi’m adamı üsküfra eddirdi yani adam kustu trafik kazasında baba kız öldüğünü adamın kendi söyledi hocam anlamını çok merak ediyorum ilginiz
  AlaKanızdan dolayı teşekkür ederim

 3. tuğçe göktürk (26 Mayıs 2014 saat: 22:25)

  Babam ben üç yaşındayken vefat etti.Dayım ise geçen sene vefat etti. Ben rüyamda büyük bir tarlada yalnızken bir anda yüzünü bile hatırlamadığım babamın bir tarlada bana ekinleri göstererek ‘Ben bu ekinleri ektim.Zamanı gediğinde dayın biçti.Şimdi toplama zamanı ve sana toplamak kaldı.Kızım bu ekinleri topla.’dedi.ben onunla konuşamadan cevap veremeden uzaklaşarak gözden kayboldu.yüzü çok net değildi.Bunun ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,