RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birini Diri Görmek

Rüyada ölmüş birini diri görmek, o ölünün makamının yüksek olmasına ve ahirette güzel bir durumda bulunduğuna işarettir. Bazı âlimlere göre bu rüya ölen kişinin şehit olarak öldüğünün göstergesidir. Rüyada tanıdığınız bir kimseyi dirilmiş olarak görmeniz, ne dileğiniz ve muradınız varsa gerçekleşeceğine ve tüm arzularınıza ulaşacağınıza işarettir.

Rüyada Ölüp Tekrar Dirildiğinizi Görmek

Rüyasında öldüğünü fakat sonra tekrar dirildiğini görmek, kişinin uzun ömürlü olmasına, çok güzel ve mutlu bir hayat sürmesine ve yaşlanıncaya kadar yaşamasına delalettir. Ölüp dirilen insan yaptığı hatalardan ve günahlardan sonra, yaptığı her şeye pişman olarak tövbe eder ve hatalarından döner. Bu rüya bazen hastalanmaya bazen de ölüm tehlikesi atlatmaya işarettir.

Rüyada Ölmüş Birinin Bit Şeyler Yediğini Görmek

Bu rüya o yıl pahalılığın olacağına, bazı ürünlerin piyasada azalacağına, geçim sıkıntısına veya işlerdeki bozulmaya işarettir. Ölmüş birinin bir şeyler yemesi bazen de kişinin geçimini sağlayacağı hayırlı yollara ve bolluk berekete yorulmaktadır.

Rüyada Ölen Birinin Renkli Kıyafetler Giydiğini Görmek

Rüyada ölmüş birinin giydiği yeni ve güzel elbiseler onun ahiretteki mutluluğuna veya rüya sahibinin güzel ve sevinçli günlerine işarettir. Rüyada ölmüş biri beyaz elbiseler giymişse bu o ölünün ahirette çok iyi ve güzel bir durumda olduğunu gösterir. Siyah elbise, o ölüye dua etmeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada Ölünün Size Kuran Verdiğini Görmek

Rüyasında herhangi bir ölüden Kuran alan kişi ibadet ehli olarak kendisini dine adar. Bu rüya kişinin takvasına, manevi açıdan insanlar arasında seviyesinin yükselmesine, dünya ve ahirette mutlu olup tüm sıkıntılarından kurtulmasına işarettir.

Rüyada Bir Ölünün Başının Ağrıdığını Görmek

Rüyasında bir ölünün baş ağrısından şikâyet ettiğini görmek, o ölünün dünya hayatında kendini beğenen ve kibirli bir kimse olduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!