RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada ölmüş birini öpmek, rüya sahibinin özlem duyduğu bir ortam, kişi ve yer anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi geçmişte yaşadığı olayları özleyecektir. Bu durum rüya sahibinin uzun zamandır görüşmediği, dargın olduğu veya ölmüş olan bir tanıdığı da olabilir. Rüyada ölmüş birini öpmek, bazı durumlarda rüya sahibinin vicdan azabı çekmesine neden olacak olan olayların gelişmesine delalet eder. Bu durum kişiyi üzüntü, keder ve karanlığa sürükleyecektir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek, rüya sahibinin tanımadığı görmesi halinde etrafında bulunan görünmeyen tehlikelere işarettir. Rüya sahibi kişi, etrafında bulunan tehlikelerden ve tehditlerden haberdar değildir. Rüyada görülen ölmüş birinin tanıdık olması durumunda ise kişinin bir nedenden dolayı duyduğu üzüntü ortaya çıkacaktır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin hayatını etkileyecek olan bir olayın habercisidir. Bu rüya olayı, bazı durumlarda rüya sahibinin tanıdığı ve sevdiği birisinin vefat etmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin üzüleceği bir olay yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek, rüya sahibinin saygı duyulma konusunda sıkıntısı olacağına işaret eder. Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, kişinin arkadaş çevresinde veya diğer ortamlarda kendisine yeterince saygı gösterilmeyeceğine delalet eder. Bazı durumlarda ise bu rüya, rüya sahibi kişinin çevresindeki büyüklere saygısızlık edeceği ve bundan dolayı hakkında kötü söylemler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birinin ağlarken görülmesi, ölü kişinin rüya sahibinin tanıdığı biri olması durumunda o kişinin rahat edemediği anlamına gelmektedir. Rüyada ölmüş birinin ağlamasını görmek, rüya sahibi kişi için hayırlı değildir. Rüya sahibi kişi, bir kişiye karşı sorumluluğunu yerine getirmeyecek ve hakkında kötü düşünceler oluşacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Deniz (25 Aralık 2016 saat: 12:49)

  Rüyamda ölmüş abimi canlı gördüm eski evimizdeydik ve uzanıyordu bana seslendi ben tam bağıracakken dönüp ona güldüm o da bana güldü yanına gittim yanağından öptüm gerçekte asla izin vermezdi onu öpmeme ama ben öperken gülüyordu çok içten ve sıcak bir gülüştü sonra diğer yanağını da öptüm teni bembeyazdı gözleri capcanlıydı çok güzel bakıyordu sonra mutfağa gittim ve anneme abim nerede diye sordum bana köye gittiğini ve geleceğini söyledi ve bende bekledim. Sonra geldi benin odamda yatıyordu uzun uzun seyrettim onu yanında da bir bebek vardı ama bebek başkasının bebeğiydi biliyorum. Öyle uyandım. Ama rüyamda abimin tekrar geldiğini gördüm öldüğünü öğrendik ama zaman geçtikten sonra geldi. Böyleydi Rüyam.

 2. gulsum (21 Aralık 2016 saat: 15:28)

  Rüyamda bütün arkadaşlarım kuzenlerim ve akrabalarim bizim evedelerdi. Abim askerden gelmiş tanimadigim birini öldürmüş oda kanlar içinde yatiyordu.bende ona baktim ama yüzünü seçhadiemedim basinda ruyanin çok iyiydi ama bu olum sonradan oldu

 3. zeynep kuzu (19 Ekim 2016 saat: 11:51)

  Rüyamda 3 sene önce vefat eden dedemi gördüm bana nerdesin sen hiç gelmiyosun ozlemedin mi beni diyordu ve ben ona sarildim defalarca öptüm en son boynuna burnumu dayayıp kokusunu icime çeke çeke öptüm bu ne anlama gelmektedir ? Dedemi her rüyamda görüşüm de benimle konuşmaz yüzüme bakmazdı bu ruya da sadece benim ile ilgilendi bu yuzden çok merak ediyorum.

 4. nihal beba (05 Ağustos 2016 saat: 09:35)

  Ben ruyamda annemin ölen dayisini gordum ben onu cok seversim oda beni neyse ruyada onu hayalen goruyodum dedimki hadi dayi gorusuruz diyerek sarildim sonra yengem ağlamaya basladi annemin obur dayisida desiki kizim o gercek degilki dedi
  acaba kuran okumami bekler yardimci olursaniz sevinirim

 5. Izel (29 Temmuz 2016 saat: 00:15)

  Rüyamda ölmüş dedemi gördüm. bir evin holünde oturuyordum. yatakta yatarken çıplak gördüm ve bunu sadece ben görüyordum rüyamdakiler onu görmüyordu onu yanaklarından defalarca öpüyor
  dum tekrar kolidora geçtim oturudum gözü sürekli üstümdeydi bunun yorumu nedir

 6. Bedriye (04 Temmuz 2016 saat: 09:44)

  Ruyamda rahmetli babaannem Bize telefondan cari atiyor bizde ariyoruz ama kaldirmiyor telefonu, sonra evinin onunde gectimizde kendisini goruyorum disarda uzanmis sonrada kendisi bizi goruyor Ve vok agliyor yanina gidiyoruz bize sariliyor Ve agliyor bende rahat bi 10 defa elini opuyorum.

 7. Tülin Demir (09 Nisan 2016 saat: 17:18)

  Kızım bir buçuk yaşındaki torunumla beton taşlı sehir meydanin da yız . alaca karanlık . Aşağı taraftan bize doğru ölmüş annanem le kız kardeşi sevinerek bize doğru geliyorlar büyük teyze bej mantosuyla ..annanem siyah sayısıyla.. Bana sarılıyor bende ona fakat sıkı sarilamiyorum sonra sırtına doğru iyice sarılıyorum bu arada aydınlık.kızım dan olan Erkek torunumu dudaklarindan öpüyor ağzında hiç diş olmadığını görüyorum. .(rahmetli sağlığında da diş lerim yoktu)

 8. Tülin Demir (09 Nisan 2016 saat: 17:17)

  Kızım bir buçuk yaşındaki torunumla beton taşlı sehir meydanin da yız . alaca karanlık . Aşağı taraftan bize doğru ölmüş annanem le kız kardeşi sevinerek bize doğru geliyorlar büyük teyze bej mantosuyla ..annanem siyah sayısıyla.. Bana sarılıyor bende ona fakat sıkı sarilamiyorum sonra sırtına doğru iyice sarılıyorum bu arada aydınlık.kızım dan olan Erkek torunumu dudaklarindan öpüyor ağzında hiç diş olmadığını görüyorum. .rahmetli sağlığında da diş lerim yoktu)

 9. Neriman (02 Mart 2016 saat: 06:51)

  Meb iyi günler ben rüyamda köyde ananemin evindeyim ama öldüğünü biliyorum sora bir anda geliyo bana diyo ben kapımı hiç açık koymadım diyo ben ona sarılıp öpüyorum ağlıyorum sora ben öbür tarafta rahat misin diyorum oda henüz ortada bi yerdeyiz daha belli deyil ama dünyadan daha rahatım diyo bende sonra allah beni affettim i şöyle diyorum oda bilmiyorum diyip kafasını sceviriyo sonrada ben şöyle beni affetsin diyip ağlıyorum oda tmm diyip gidiyo lütfen bna anlamını soylermisiniz

 10. cansu (23 Ocak 2016 saat: 15:05)

  BEnde rüyamda ormanın içinde koşarken eski bi mezarlık gördum üstünde eski yapraklar solmuş sararmış daha sonra mezara yaklaştım mezarın üstunde ölmüş bi köpek yatıyodu yapraklar köpegi örtmüstü daha sonra korkarak eve gittim evdede yazn vefat eden komsumuz oturuyodu geldi öptum hoşgeldn falan dedım daha sonra ona anlatıyorum sen öldüğünden beri hep sana dua ediyorum çok iyi bir insandn anlatıyorum oda bana gülümseyerk zaten amaç giderken arkamızda iyiliğimizi anacağız insanlar bırakmaktır dedi , hala ruyanın etkisndeyim…

 11. funda (12 Eylül 2015 saat: 23:03)

  Ruyamda olmus annemi benim elimi tutarken gordum cok soguk elin diyodu daha sonra ona bi tulbent almak istiyorum kirmizi renkte bur suru tulbent oluyo elimizde cok uzaktan mezarini okudugumu ve cok agladigimi goruyorum ben tepede mezarsa cok uzakta olarak gordum ne anlama geldigini cok merak ettim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,