RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyada ölmüş birini öpmek, rüya sahibinin özlem duyduğu bir ortam, kişi ve yer anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi geçmişte yaşadığı olayları özleyecektir. Bu durum rüya sahibinin uzun zamandır görüşmediği, dargın olduğu veya ölmüş olan bir tanıdığı da olabilir. Rüyada ölmüş birini öpmek, bazı durumlarda rüya sahibinin vicdan azabı çekmesine neden olacak olan olayların gelişmesine delalet eder. Bu durum kişiyi üzüntü, keder ve karanlığa sürükleyecektir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek, rüya sahibinin tanımadığı görmesi halinde etrafında bulunan görünmeyen tehlikelere işarettir. Rüya sahibi kişi, etrafında bulunan tehlikelerden ve tehditlerden haberdar değildir. Rüyada görülen ölmüş birinin tanıdık olması durumunda ise kişinin bir nedenden dolayı duyduğu üzüntü ortaya çıkacaktır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin hayatını etkileyecek olan bir olayın habercisidir. Bu rüya olayı, bazı durumlarda rüya sahibinin tanıdığı ve sevdiği birisinin vefat etmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada ölmüş birine sarılmak, rüya sahibinin üzüleceği bir olay yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek, rüya sahibinin saygı duyulma konusunda sıkıntısı olacağına işaret eder. Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, kişinin arkadaş çevresinde veya diğer ortamlarda kendisine yeterince saygı gösterilmeyeceğine delalet eder. Bazı durumlarda ise bu rüya, rüya sahibi kişinin çevresindeki büyüklere saygısızlık edeceği ve bundan dolayı hakkında kötü söylemler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölmüş Birini Ağlarken Görmek

Rüyada ölmüş birinin ağlarken görülmesi, ölü kişinin rüya sahibinin tanıdığı biri olması durumunda o kişinin rahat edemediği anlamına gelmektedir. Rüyada ölmüş birinin ağlamasını görmek, rüya sahibi kişi için hayırlı değildir. Rüya sahibi kişi, bir kişiye karşı sorumluluğunu yerine getirmeyecek ve hakkında kötü düşünceler oluşacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,