RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, gerçek hayatta insanları aldatmaya delalet eder. Rüya sahibi çevresindeki insanlara gerçek yüzünü göstermeyecek, onlardan gizleyecektir. Kimsenin bilmesini istemeyeceği özellikleri vardır. Bu nedenle kendisini böyle davranmak zorunda hisseder. Çok farklı bir ortamda bulunacak, kendisinden farklı insanlarla birlikte olacak. Onlardan biri olmak gibi bir arzu içerisinde olacaktır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, pek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibi için hastalık ve işlerin ters gitmesi anlamına gelir. Rüya sahibi başarısız sonuçlar alacak ve bir süre mutluluk yaşayamayacaktır. Kişi, giriştiği işlerde başarısız olacağını tahmin edemeyecektir. Bu nedenle bu sonuca çok şaşıracaktır. Ümit bağlanan olaylar hayal kırıklığı yaratacaktır.

Rüyada Ölmüş Dedenin Elini Öpmek

Rüyada ölmüş dedenin elini öpmek, hayırlı bir evlat anlamına gelir. Rüya sahibi ailesine bağlı, gelenek ve göreneklerine saygılı, değerlerini bir evlat yetiştirecek ve kendisi de çocuklarından faydalı işler görecektir. Bu rüya, rüya sahibine bir müjdeyi verir. Kişinin ailesinden öğrendiklerini çocukların yansıtacağı anlamı taşır.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Tutmak

Rüyada ölmüş birinin elini tutmak, ümit kesilen bir şeyin gerçekleşmesine işaret eder. Rüya sahibi uzun süredir çabaladığı ancak sonuca ulaşamadığı ve bu nedenle umudunu yitirdiği olayların bazılarının gerçekleşmesi ile sevinecek ve tekrar bir şeyleri başarmak için adımlar atacaktır. Ayrıca rüya sahibi iş hayatında başarılara imza atacaktır.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini gören kimse, müjdeli haberler alır. Rüya sahibi sevineceği gelişmeler yaşayacaktır. Rüyada görülen kişinin de ahirette huzur içinde olduğu bilgisi verir. Rüyada ölmüş eşi canlı görmek, geçim sıkıntısına delalet eder. Ölmüş oğlu rüyada yaşıyor görmek ise, haksızlıklara, iftiraya işaret eder. Anneyi görmek, ferahlık anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek İle İlgili Rüyalar;

 1. remziye (20 Nisan 2015 saat: 16:02)

  Rüyamda dedemi ve dayımi gürdüm bizimkiler bana içeri git deden lerin ilini öp dediler ben dedemin öldüyünü biliyordum gittim dedemin eliniöptöm ve dedeme sordum babamı gürüyormusun dedem bana görüyorum dedi bende sordum babam neden rüyama gelmiyor sınavları var dedi ve bende sordum nesınavı dedem dündü bana dedi babanın durumu çokiyi ama sizinyüzünüzden sınadan dahageçmemiş ama okısa tunikleri giymesemiz belki geçer dedi ve dendi hamur yoğurmaya başladı

 2. şaban (04 Nisan 2015 saat: 12:01)

  Babannem gerçek hayatta öldü rüyamda kardeşim ölmüş(gerçekte yaşıyor) bende onu
  Kucakladım sonra kardeşim dirildi bende korkup başka odaya kaçtım. Sonra babaannem orda ölü yatıyordu ve elini tutum. Oda dirildiği ve ben korkarak başka odaya gittim.sonra doktor geldi babaannemi baktı .bu yarın ölür dedi.ama ölmedi sonra ben onun dizine yattım ve uyandım.

 3. perihan (11 Mart 2015 saat: 12:00)

  Kendi ölü dedemi kendi evinde buldum çok mutluydu bana gel kızım dedi bende yanına gittim onun elini öptüm ona sarıldım yüzü öyle güzeldiki yüzünde nurlar açıyordu.Dedemin bana dediği güzel kızım gel yanıma dedi çok güler yüzlüydü hayatımda deseni hiç Bu kadar mutlu Görmesim

 4. feyza (22 Şubat 2015 saat: 10:47)

  merhaba. rüyamda ölmüş yakınımız olan dedem sayılan birini yaşıyor olarak gördüm ve bayramdı beni yanına çağırdı ben de elini öpmek için yanına gittigimde elini öpemedim telaşla bir yere gidiyordu sonra silahlı adamlar gördüm ateş ediyorlardı ve asansöre bindim .biraz karışık ama hatırladığım bu kadarı.

 5. Ceren (06 Ocak 2015 saat: 07:00)

  Selam.Hayatta ölmüs olan dayimi gördüm ve onunla birlikte Hayatta yasayan dayimda vardi . ikisi yere oturdular ve ben bas örtülüydum(normalinde bas örtülüydum kullanmiyorum) ve ölmüs dayimin elini öptüm.. Diger dayimin elinide öpecektim egildim öptümmü hatirlamiyorum Ama Iki dayimi normal Bir sekilde gördüm gülümsüyorlardi

 6. sefa (30 Kasım 2014 saat: 11:54)

  rüyamda eşimin tanısamadıgım ölen babası (kayınpederım) ile kayın validem ayrılmıslar gibi tartışıyordu sonra kayınpederım yanımıza geldi ben elini öptüm ve ona sarılarak tanıştım. kayınpederım yanına çok yemek alarak ekmegin içine baklava koyarak kayınvalıdemle konuşmaya gitti ben de ona gitmeden baba annemle barış geri dön eşim çok ağlıyor dedim. o da olmaz oğlum donemem dedi ve kayınvalıdemle gitti. rüyam ne anlama geliyor acıklarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,