RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Dede Görmek

Rüyada ölmüş dede görmek, o kişinin sizden dua istediğine işarettir. Bu nedenle bu rüyayı gören kimsenin dedesi için hayır hasenatta bulunması, Kuran okuması lazımdır. Yine ölmüş dedeyi gören kişi uzaktan beklediği habere kavuşur, istekleri ve arzuladıkları şeyler gerçek olur. Yine bu rüya hayırlı bir evlada da yorulmaktadır.

Rüyada Dede Olduğunu Görmek

Rüyada yaşlandığınızı, torunlarınız olduğunu, dede olduğunuzu görmek gerçek hayatta da uzun bir ömür yaşayacağınıza ve torunlarınızı göreceğinize işarettir. Bu rüya sağlıklı bir yaşama, mutlu seneler anlamına da gelir.

Rüyada Herhangi Bir Dede Görmek

Rüyada görülen dede büyüklere işarettir. Söz dinlemeye, birisinden tavsiye alacağınıza veya büyüklerinizden birisini kıracağınız anlamına da gelebilir. Yine bazı yorumlara göre bu rüyayı gören kimse şanslı ve bol rızıklı olur. Rüyada görülen aksakallı dede mutlu huzurlu bir ömür ve sevinçli bir haber almaya da işaret eder.

Rüyada Dedeyi Ölmüş Görmek

Bu rüyayı gören kişi çalışma hırsını kaybeder. Bazı hedeflerine veya isteklerine ulaşamaz.

Rüyada Ölmüş Dedeyi Yaşıyor Görmek

Bu rüya sahibinin ümidini kestiği yerlerden gelecek muhteşem haberlere, tam vazgeçtiği sırada meydana gelecek mutlu ve sevinçli hadiselere işarettir. Yine bu rüya yapılan yanlışlara, bu yanlışlardan ders alarak kendine çeki düzen verilmesine de delalet olabilir. Rüyada dirilen dede zarardan dönmek pişman olmaktır.

Rüyada Ölen Nineyi Görmek

Bu rüya iyi rızka, meydana gelecek mutlu olaylara, zengin bir kadına, helalinden kazanılan paraya, makam ve mevkiye, çekilen sıkıntılar sonrasında hedefe ulaşmaya ve istediklerine nail olmaya işarettir. Rüyada ninenin dirilmesi de ömür boyu mutluluk, huzur ve rahatlıktır. Bu rüya sahibi istedikleri varsa bir an önce kavuşur. Bu rüya tez gelen sevindirici haber, edilecek dua anlamlarına da gelebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!