RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Dedesini Görmek

Rüyada ölmüş dedesini görmek, kişinin dedesi için dua etmesi gerektiğine ve mezarını ziyaret etmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada ölmüş birini canlı olarak görmek, sevilen bir kişinin geleceğine ve misafir olarak ağırlayacağınız bir kalabalığa işarettir. Rüyada ölmüş olan dedenizi temiz kıyafetler içinde görmeniz, ahiretteki mekânın iyi olduğuna, pis kıyafetler içinde görmeniz ise kaybetmiş olduğunuz sevdikleriniz için daha çok hayır işlemeniz ve dua etmeniz gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Dede Görmek

Rüyada dede görmek, hayata dair beklentilerinizin gerçekleşeceğine ve sevindirici bir bebek haberi alacağınıza işaret eder. Rüyada dede görmek bazen uzun ve sağlıklı bir ömre de işaret ederken, bazen de geçirilen hastalıktan sonra şifa bulmaya da delalet etmektedir. Rüyada dedenize sarıldığınızı görmeniz, bir yakınınızdan iyi bir haber alacağınıza ve aldığınız habere çok sevineceğinize yorumlanmaktadır. Şayet rüyanızda dedenizi öptüyseniz, etrafınızda sevilen ve sayılan bir insan olduğunuza, yardıma ihtiyacınız olduğunda birçok kişinin yardımınıza koşacağına işarettir. Kendinizi dede olarak görmeniz ise, bol kazançlı ve refah günlerin sizi beklediğine, uzun ömürlü olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Akraba Görmek

Ölmüş olan bir akrabanızı rüyanızda görmeniz, şansınızın her konuda artacağına, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine delalet eder. Rüyada ölmüş akrabanızı sizinle konuşken görmeniz ise, sevinilecek haberlerin alınacağına alamet eder.

Rüyada Ölmüş Dedenin Dirildiğini Görmek

Rüyada ölmüş dedenin dirildiğini görmek, karşı karşıya kalacağınız bir düşmanlığa işaret etmektedir. Maruz kalacağınız kötü bir iftira olarak yorumlanan bu rüya aynı zamanda kişinin arkadaş ve dost çevresinin de gözden geçirmesi gerektiğine, en yakınındaki kişilerden zarar gelebileceğine delalet etmektedir. Rüyada ölmüş dedenin dirildiğini görmek kimi zaman size karşı yapılan haksızlıkları fark edip daha sonra affedeceğinize de yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!