RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmek

Rüyada ölmüş dedeyi görmek, genellikle hayırla ve iyilikle tabir edilir. Özellikle dedenizin size güzel haberler vermesi, geleceğinizin oldukça güzel ve parlak geçeceğine, uzun ömürlü olacağınıza ve tüm isteklerinize kavuşacağınıza işarettir. Rüyada ölmüş dedenizin elini öpmeniz, hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek hayra, size yardım edecek iyi huylu ve ahlaklı bir kimseye, uzun ömre, maddi manevi her anlamda mutlu ve huzurlu olmaya yorumlanır. Rüyasında ölmüş dedesi ile konuşan, sevdiği bir kimseden hayırlı bir haber alır. Ölmüş dedesi ile yürüdüğünü gören kimse, dedesinin sanatını devam ettirir. Bu rüya, yakında dedenizin işini yapacağınıza veya onun karakterine sahip olduğunuza yorumlanmaktadır.

Rüyada Dede Görmek

Rüyada kendi dedesini gören kimsenin çok sevdiği, değerli misafirleri olur. Bu rüya insanlara yardım etmeye, onlara çeşitli ihsanlarda bulunmaya işarettir. Rüyada hayatta olan dedesini ölmüş görmek, uzun bir ömre delalet eder. Rüyada dedesini evinde gören kimse, hayırlı insanlarla arkadaşlık eder veya huzurlu ve güzel bir hayatı olur. Rüyasında dedesinin elini öpmek, bir çok menfaat elde etmeye, zenginleşmeye, özellikle maddi problemleri olanlar için tüm bu sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Kendisinin Dede Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin dede olduğunu gören kimse, uzun ömürlü olur ve hayatı boyunca talihi ve şansı çok olur. Bu rüya çevreniz tarafından daima takdir göreceğinize, onların sevgisini kazanacağınıza ve isteklerinize en güzel ve hayırlı şekilde kavuşacağınıza işarettir. Rüyada ak sakallı bir dede olduğunuzu görmek, ileride maneviyatınızın yükseleceğine ve dini anlamda kendinizi geliştirip derecenizin artacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Dede Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ölmüş bir dedenin rüyanıza girmesi, iç dünyanızda yaşadığınız yalnızlığın ve kurtuluş isteğinin bir yansımasıdır. Kendi ölmüş dedenizi görmeniz ise onu özlediğinizin ve görmeyi arzuladığınızın göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Aişe (23 Nisan 2015 saat: 14:21)

    Merhaba, rüyamda 17 sene önce vefat eden dedemi gördüm, bir sabah vakti dedem bi şekilde sağ elinin işaret, orta ve yüzük parmakları kesilmiş halde karşımızda, önce acımıyor gibi normal duruyor ben ona baba ne yaptın diyorum.dedeme baba diyorum. gidiyorum banyonun kapısından parmaklarını alıyorum soğumuş mu diye bakıyorum biraz soğumuş ama dikilir diyorum. arabaya bindiriyoruz kendi babam kullanıyor arabayı. biz dedemle arka koltuktayız dedem ağlıyor. göz yaşlarını siliyor. lütfen yorumlar mısınız. uyandığımda üzgün ve korkmuştum.

  2. sibel (18 Aralık 2014 saat: 09:56)

    mrhba..ben ruyamda pazar gibi bi yerde gezinirken , kendimi kimsenin olmadigi bi sokakta buldum ben yerde oturuyordum sokagin sagi ve solu bombos ve aydinlik yol..once solumdan heybetli iyi giyimli yaslica bi adam geldi yanima kadar yaklasti kimsin diye soruyordum durmadan ama cevap vermedi sonra o gitti sagimda heybetli iyi giyimli yasli biri geldi oda soylemedi kim oldugunu gozume bakiyor konusmuyorlardi tebessum ediyorlardi..sonra yantarafimda olmus babaannem belirdi sagimdan gelenin alibey dedem oldugunu soyledi sonra oda gitti birden (.alibey benim babamin ölmus dedesidir zamaninda buyuk bi agaymis).kaynanam geldi ki o hayatta, kalbimi oksayarak bi dua okudu biraz uzun bi dua …nedir bunun anlami? yorimlarsaniz cok sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,