RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Fare Görmek

Rüyada ölmüş fare görmek, insanların arasında sinsice dolaşan ve toplumun huzurunu bozmaya çalışan hileci ve kötü bir kimse anlamına gelmektedir. Böyle bir rüya gören kimse, söz edilen şekildeki bir düşmanın bütün kötülüklerinden emin olur. Rüyada evinde ölmüş bir fare gören kişinin akrabaları veya yakın çevresi arasında sinsi bir düşmanı vardır ve bu düşman kendisine kötülük yapmaya kudret bulamaz. Sokakta ölmüş bir fare görmek, bulunduğunuz muhitteki hilekar bir adama, iş yerinizde ölmüş bir fare görmek, çalıştığınız yerdeki güçsüz bir düşmana işarettir.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldüren kimse düşmanının kötülüklerinden emin olur. Bu rüya, size kötülük yapmak isteyen güçsüz ve hileci bir düşmanını olduğuna, fakat bu kimsenin size zarar vermeye güç yetiremediğine yorumlanmaktadır. Rüyanızda zehir ile fare öldüren kişi, düşmanına galip gelmek için onun metodlarını kullanır. Kapanla fare öldürmek, sizin bir takım hileler yapmanıza; elinizle bir fare öldürdüğünüzü görmeniz, gerekli kuvveti bulduktan sonra her türlü zorluğu aşabileceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Fareden Kaçmak

Rüyasında fareden kaçan kimse, aslında kuvveti olmayan bir düşmanının hilelerinden korkarak bulunduğu yeri terk eder. Bu rüya size birtakım belaların isabet edeceğine ve bu belalardan kurtulmak için mekan değişikliği yapacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyasında büyük bir fareden kaçma, kuvvetli ve sinsi bir düşmanını kötülüklerine, küçük bir fareden kaçmak ise güçsüz ama hilekar bir düşmanını vereceği zararlara işaret etmektedir.

Rüyada Ölmüş Fare Görmenin Psikolojik Tabiri

Gerçek hayatında birtakım sorunlarla, çevresinde kendi iyiliğini istemeyen bazı düşmanlarının hileleri ve verdikleri zararlarla uğraşan kimse, bilinç altındaki bütün bu stresten kurtulma isteğini böyle bir rüya görerek yansıtmaktadır. Bu rüya düşmanınıza galip gelme ve onu yok etme isteğinizin dışavurumudur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Ölmüş Fare Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Çiğdem Kalaycı (11 Ocak 2015 saat: 14:18)

    Rüyamda ev gibi bir yerde önce oyuncak yılanlar gördüm. Onlarla oyun oynuyorum. Sonra bir kedi var evden bahçeye çıkmaya doğru çıkıyor bende peşinde gidiyorum tam bahçe ile ev arasında veranda bir yer su içinde ve suyun içinde fareler yüzüyor
    Yavru fareler de var aralarında.Ben kediye o fareleri yemesini söylüyorum. Bir yavru fareyi kediye doğru atıyorum ve kedi onu yiyiyor. Suyun içinde kedinin yarım bıraktığı ölü fareyi görüyorum. Sonra bahçeye çıkıyorum ve bir sürü yılan olduğunu gördüm. Yılanları görünce tiksiniyorum hemen yanında duran terliklerin üzerine basiorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,