RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Görmek

Rüyada ölmüş görmek, yani ölmüş bir insanı görmek müjde anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının yerine gelmesine vesile olacak sürpriz olayların yaşanacağına alamet eder. Güzel bir rüya olduğu şeklinde kabul edilir ve rüya sahibinin uzakta olduklarına kavuşacağına, hasret ve özlem gidereceğine, onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Babayı Görmek

Rüyayı gören kişinin babasına duyduğu özleme yorulur ve rüya sahibinin babasının yokluğunu derinden hissettiği anlamına gelir. Bir diğer yandan da babası için bir hayır yapması gerektiği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneyi görmek de ölmüş babayı görmek gibi açıklanır. Rüya sahibinin annesini her anında aradığına ve ona hala ihtiyaç duyduğuna işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin annesinin ruhunun kendisinden bir hayır ya da dua beklediğine rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Sevinmeye ve mutlu olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin beklediği bir haberi alacağına ya da güzel bir gelişme ile karşılaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin keyifleneceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına ve huzurlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin ticaret hayatında atılıma geçeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin büyük sermayeler koyarak yaptığı yatırımlarda zarar ettiğini düşündüğü bir anda kara geçeceğine ve böylece işindeki başarıyla ön plana çıkacağına ve adından söz ettirmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Rüya sahibinin herkes tarafından takdir edilmesine ve alkışlanmasına vesile olacak adımlar atacağına, böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına yorulur. Aynı zamanda da makam sahibi olmaya ve yönetici koltuğuna oturmaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: