RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Kaynana Görmek

Rüyada ölmüş kaynana görmek, evli kişilerin eşlerinin aile ve akrabaları ile iyi geçimlerine, arada kırgınlık ya da tartışma varsa hepsinin tatlıya bağlanacağına alamet eder. Fakir kimseler için varlıklı bir eşe sahip olmak yahut eşlerinin ailesinden kalan miras sayesinde mali açıdan eskiye göre daha rahat ve konforlu yaşamak manasına gelir. Rüya sahibinin daima yanında olacak dostlar edineceğine, bu kimselerle ömür boyu iletişim halinde olmaya da yorumlanan rüya, kişinin kendisinden yaşça büyük kimselerle samimiyet kuracağına, bu kişilerden alacağı dersler ve önerilerle bazı hatalarını düzeltme şansı bulacağına delalet eder. Gerçekte vefat etmiş kaynanasını görenlerin dedikoduyu seven biri yüzünden yaşayacakları bir sıkıntıya, bu kişinin söylediği sözleri fazla ciddiye alarak dertlenmeye de tabir edilir. Kaynanası hayatta olanlar için aradaki iletişimin kuvvetleneceğine ve eşlerinin ailesi tarafından çok sevileceklerine işarettir.

Rüyada Ölmüş Kaynanayla Konuşmak

Konuşulan konu veya hatırlanan cümleler üzerinden yorumlanması en doğrusudur. Hatırlanmıyorsa, rüyanın yorumu zamanın boşa geçirildiği, hiçbir faydası olmayan konuşmalar yapıldığı yönündedir. Kişinin gaflet uykusunda olduğu, etrafında olan bitenler ve gerçek sorunlar hakkında kafa yormadığı, geleceğin düşünmede hareket ettiği anlamındadır. Gereksiz işlerle uğraşmak ve başkalarının işlerine burnunu sokmak nedeniyle geçici, can sıkıcı durumlar yaşamak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Kaynanasının Dirildiğini Görmek

Bir uyarı almak, yakın kişiler tarafından önemli bir konuda ikaz edilmek anlamını taşır. Rüya sahibinin farkında olmadan yapacağı hayati bir hatada sevdiklerinin devreye girerek kendisini koruyacağına, bir sıkıntının eşiğinden dönüleceğine tabir edilir. Daha önce yapılmış iyiliklerin karşılığının görüleceği bir dönemden geçileceğini haber verir.

Rüyada Ölmüş Kaynana Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşanan bazı sorunlu anları unutmaya çalışmak, geçmişi silip, yeni başlangıçlar yapmayı arzulamak, yakın çevredeki kişilerle daha iyi ilişkiler kurmayı istemek demektir. Kişinin yaptığı hataları unutturmaya çalıştığı bir dönemde olduğunu ve kendisini daha iyi ifade etmenin yollarını aradığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!