RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Koca Görmek

Rüyada ölmüş koca görmek, kısa süre içinde mutluluk verici güzel bir haber almaya yorumlanmasına rağmen aynı zamanda haber dışında yine yüz güldürecek çok değerli bir hediye alınacağını da ifade eder. Kişinin yaşamında kendisini rahatsız eden yakın çevresine dair sorunlarından kurtulacağına ve özellikle yakın aile, akraba çevresiyle olan ilişkilerinin çok daha sevgi dolu bir zeminde yaşanmaya başlayacağına alamettir. Ölmüş koca görmek, gerçek kayıp yaşayanların eşlerini özlediğine yorulur ve bu kimselerin dua bekledikleri anlamına gelir. Eşini kaybetmiş kişilerin onlar adına hayır yapmaları uygun olacaktır. Ölmüş kocayı iyi bir vaziyette görmek ahiret hayatının da iyi geçeceğine delalet iken, ölmüş kocayı kötü, perişan bir halde görmek ise yarım kalmış işlere, yerine getirilmeyen sorumluluklara alamettir.

Rüyada Ölmüş Koca İle Öpüşmek

Umulmadık zamanda gelen iyi ve müjdeli haberlere, her konuda şanslı olmaya işarettir. Özel yaşamda ahenk içinde hareket edilecek güzel bir ilişki anlamına geldiği için hem bekarların iyi bir kısmet bulacaklarına, hem de evlilerin ilişkilerindeki tüm sıkıntıları unutacakları güzel günler yaşayacaklarına tabir edilir. Bazı hallerde kişinin çektiği hasrete ve ahiret hayatına dair merak içinde olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Kocayı Hasta Görmek

Yaşanacak yoğun tempolu günlere ve yapılacak bazı fedakarlıklara işarettir. Kişinin ölmüş eşini ölümcül bir hastalığa yakalanmış görmesi duygusal dünyasındaki zayıflamaya ve eksikliklere yorulurken, yaşanacak aksiliklerin ya da şanssızlıkların geçici de olsa kedere neden olacağını bildirir. Keyif kaçıran haberler almak, ufak tefek kazalar atlatmak gibi anlamlara da gelir. İslami olarak ölmüş eşin rüya sahibinden hayır duası beklediğine tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Koca Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçekte kaybedilmiş kişilere duyulan yoğun hasreti, manevi olarak yaşanan boşluğu ve duygusal açıdan kişinin kendisini sürekli eksik, mutsuz hissetmesini ifade eder. Yakınlarını kaybeden kişilerin sık sık onları düşündüklerini de ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!