RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Teyze Görmek

Rüyada ölmüş teyze görmek, geçmişten bir kimse ile temasa geçmek manasına gelir. Unutulmaya yüz tutmuş bazı anıların yeniden canlanacağını ve rüya sahibinin biraz melankolik bir ruh haline bürüneceğini, sürekli olarak geçmişi düşünmeye başlayacağı için eskiden görüştüğü kimselerle yeniden iletişime geçmek için çaba göstereceğini, bu kimselerle bir araya geleceğini tabir eder. Rüyanın bir başka anlamı da kendisine verilen bir nasihati kulak arkası eden kişinin yaşadığı bir olumsuzluk karşısında pişmanlık duyacağını ve bu nasihate göre davranarak yaşadığı problemden en az zararla kurtulacağını ifade eder. Gerçekte ölmüş teyzeyi rüyada görmek, bu kimsenin rüya sahibinden dua beklediğini veya hayır yapılmasını istediğini bildirir.

Rüyada Ölmüş Teyzeyle Konuşmak

Konuşulanlara uygun yorumlanır anca hatırlanmadığı durumlarda atılacak adımlara, kurulacak ortaklıklara veya girişimlere dikkat etmek gerektiğinin altını çizer. Ölmüş bir yakın ile konuşmak genellikle rüyayı gören kimsenin dikkat etmesi gereken hususlar olduğuna yöneliktir. Aile bağlarının zayıfladığını veya kişinin ailesine işten güçten fırsat bulamadığı için vakit ayıramadığını, bu durumun aradaki bağları zayıflattığını tabir eder. Aileye olan sorumlulukların hatırlanacağı, yeniden sıkı bağlar kurulacağı bir döneme delalettir.

Rüyada Ölmüş Teyzeye Dua Etmek

Hayır duası alınacağını ve her ne iş yapılırsa yapılsın her konuda kolaylık bulunacağını tabir eder. Maneviyatını önemseyen, yakın çevresine ve sevdiklerine ihtimam gösteren rüya sahibinin verdiği emeklerin karşılığını daima en güzel haliyle alacağını, başı sıkıştığında sevdiği kimselerin Hızır gibi yetişeceğini müjdeler. Sevilen biri olarak girilen ortamlarda kabul görmeye, ilgi alaka görerek mutlu olmaya da yorumlanır ki rüya sahibinin kendisi ile gurur duyacağı işler yapmasından ötürü çevresinde takdir göreceğine delalettir.

Rüyada Ölmüş Teyze Görmenin Psikolojik Yorumu

Herhangi bir nedenden ötürü ayrı kalınmış, küslük veya dargınlık gibi sebeplerden ötürü iletişimin kesildiği birine karşı duyulan sevgi ve özlemi ifade eder. Rüya sahibinin bu kimseyle yeniden irtibata geçmek istediğini bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!