RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölmüş Yakınını Görmek

Rüyada ölmüş yakınını görmek, yakında bir haber alacağınıza, sizi sevindirecek ve tüm sıkıntılarınızı yok edecek bir müjdeye işarettir. Rüyasında ölmüş yakınını gören kimse eğer o yakını sevinçli ise doğru yolda olduğunun habercisidir. Rüyada görülen ölmüş yakın eğer ağlıyorsa, o zatın iyi bir yerde bulunduğuna, ahirette makamının yüksek olduğuna yorulur. Eğer o kişi rüya sahibine bir şey verirse, onun fıtratına uymaya veya dünyada izlediği yolu takip etmeye yorulur. Rüyada ölmüş yakının rüya sahibine kızması ve küsmesi, onun öldükten sonraki dileklerini yerine getirmediğinize veya ona yeterince dua etmediğinize işarettir.

Rüyada Bir Ölü İle Beraber Gitmek

Rüyasında bir ölü ile beraber giden kişi, o ölünün sanatı ne ise dünyada ona uyar ve aynı işi yapar. Bazen bu rüya sağlık ve esenlik bulmaya, afiyette olmaya, tüm arzuların yerine getirilmesine veya yeni bir başlangıç yapmaya, yeni ve güzel bir işe girmeye yahut evlenmeye mesut olmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Bir Ölünün Dirildiğini Görmek

Rüyasında bir ölünün dirildiğini görmek, eğer tanınan birisi ise şehit olarak öldüğünün ve ahrette çok büyük derecelere sahip olduğunun habercisidir. Eğer yeniden dirilen ölü tanınmıyorsa, rüya sahibinin ömrünün uzamasına, hayırlı güzel ve bereketli bir yaşam sürmesine yorulmaktadır.

Rüyada Bir Ölünün Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada namaz kılan ölü, eğer tanıdık birisi ile dünyada bolca ibadet eden ve bu özelliği ile de ahrette mükâfatlar aldığına ve yerinin iyi olmasına işarettir. Rüyada namaz kılan ölü, eğer tanınmıyorsa bu, rüya sahibinin iyiliğine ya da doğru yoldan ayrılmayıp daima esenlik içinde yaşayacağına işarettir. Günah işleyen insanlar için bu rüya, kısa sürede yanlışlarından döneceklerinin ve iyi bir yaşam süreceklerinin göstergesidir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya, kişinin namazlarında eksikleri olduğunun habercisidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!