RuyaTabirleri.com

Rüyada Olta Görmek

Rüyada olta görmek genel olarak iş hayatınızdaki değişim ve gelişmelere işaret eder. Rüyada olta görmek,  rüya yorumcuları tarafından  farklı şekillerde yorumlanmıştır, size hepsini burada sunacağız. Hayatınızdaki duruma göre yorumlamanızı tavsiye ediyoruz. Rüyanızı tamamıyla yorumlayabilmek için sadece bir nesneyi, bir olayı değil net olarak gördüğünüz her şeyi inceleyerek yorumlamanız sizin yararınıza olacaktır. Sitemizdeki arama bölümünden rüyada gördüğünüz diğer nesneleri de aramalısınız.

Rüyada olta görmek, önünüze bir sürü seçenek geleceğine, tercih etmek için bir sürü seçeneğin olmasına, bolluğa işaret eder. Rüyada oltayı elinizde gördüyseniz önünüze çıkan seçeneklerden size en yararlı olanı seçeceğiniz şeklinde yorumlanır. Bekarsanız evlenebilir, evliyseniz çocuğunuz olabilir, işsizseniz iş bulabilirsiniz.

Rüyada olta hazırladığınızı, misinayı düzelttiğinizi, yem taktığınızı gördüyseniz, bir iş seyahatine çıkacağınız veya işinizle alakalı güzel haberler alacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Oltayla Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada oltayla balık tuttuğunu görmek önünüze çıkan seçenekler arasından en iyisini ve size en uygun olanı seçtiğinizi ve mutlu bir sürece gireceğinizi gösterir. Oltayla tuttuğunuz balık büyük bir balık ise pek de önemsemeyerek yaptığınız bir işten, bir projeden sizin dahi inanamayacağınız büyüklükte para kazanacağınıza işarettir. Rüyada büyük balığı tutarken çektiğiniz zorlukla orantılı olarak kazanacağınız para da artacaktır.

Rüyada Olta İpi Görmek

Rüyada olta ipi misina görmek uzun süredir bekliyor olduğunuz paranın veya birine zamanında vermiş olduğunuz borcun en kısa zamanda geleceğine işarettir. Eğer misina karışık, dolanmış bir şekilde ise bunların uzun bir zamanda, eğer karışık değil düz ve sarılı halde ise kısa bir zamanda olacağını gösterir. Rüyada balık tutarken oltanın ipinin yani misinanın kopması, önünüze çıkan seçeneklerden en hayırsızını seçtiğinize veya karşınıza çıkacak fırsatı değerlendiremeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Kırık Olta Görmek

Rüyada kırık olta görmek veya oltanın kırıldığını görmek sizin için ilk başta hayırlı bir tercih gibi gelse de bir süre sonra en kötü olanı seçtiğinize inanmanızı sağlayacak gelişmeler olacağına delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Olta Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. veli dağ (25 Temmuz 2015 saat: 14:20)

  Rüyamda müstakil bir evde olmuş annemle beraber yaşıyorum sonra balım tutmak için hazırlık yapıyorum balık iğnelerini alıp birde hazır ton balığı alıyorum o sırada uzun zamandır görmediğim bir arkadaşım geliyor oda beraber gidelim diyor tam kapının önüne çıkıyorum annem bana sarılıyor başlıyor ağlamaya sonra biz arkadaşla köprünün altından geçiyoruz denize doğru ilerliyoruz o sırada uyandim

 2. Aydın Fidan (09 Temmuz 2015 saat: 01:28)

  Çok büyük devasa bir dozer kepçenin bir yerde çalışma yaparken benim makaralı oltamı ezeceğini fark ettim hemen oltayı kurtarmak için atıldım ama ezdi sonra ben ezilme tehlikesine girdim dozerin kepçesi çok büyüktü büyük kayaların dibine saklandım oradan kaçma mı istediler uyandım lütfen yorumlarmısınız

 3. Muhammed (28 Mayıs 2015 saat: 10:55)

  Ben ve kız olan ayni zamanda benden yaşça büyük olan kuzenim(ben 16 kuzenim 22) ile birlikte onlarin evinin olduğu sokakta yürürken bir komşumuzu(erkek) oltasını tamamen açmış ve balık tutmak için hazır hale getiriyordu (misine yem ayar vs) bende kuzenime “haftaya balığa gidelim havalar ısındı dedim ve ruyam son buldu.

 4. sedat (20 Mart 2015 saat: 19:20)

  Rüyamda ağzımdan misine ipi çekiyorum ucundan olta iğnesi var ağzımdan çıkarıyorum ama iğne hiçbir zarar vermiyor ve bu rüyayı iki defa oldu görüyorum ve iğne çıkıyor ağzımdan ama misine ipini tam çıkaramıyorum bu rüyayı yorumlayabılırmısınız. Teşekkürler.

 5. hakan (21 Aralık 2014 saat: 12:24)

  Rüyamda bir suyun kenarında idim orda oltalar vardı ve bende büyük bir olta aldım ve daha sonra oltanın ucundaki kancaya baktım kanca çok büyüktü ve oradaki birine burada bu kadar büyük balık olmaz bu kancayi değiştirir misin dedim ve daha küçük bir kanca takması ni istedim gerisini hatırlamıyorum ve daha sonra uyandıktan 5 yada 6 saat gibi bir süre geçtikten sonra aklıma olta geldi düşündüm ve ben bugün rüyamda olta gördüm ve hafizami zorlayarak rüya minha tir kadın acaaba neden böyle oluyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,