RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Balık Görmek

Rüyada ölü balık görmek, şansızlıktır. Rüya sahibinin alamayacağı kısmeti olarak açıklanır. Fırsatların doğru değerlendirilemeyecek ve kıymetinin bilinemeyecek oluşu nedeni ile yaşanacak pişmanlığa ve mutsuzluğa rivayet edilir. Rüyasında ölü balık gören kişi öyle bir şansı kaçıracak ya da tepecek ki sonradan kafasını taştan taşa vuracak fakat bu kendisine fayda getirmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Ölü Balık Tutmak

Rüyada ölü balık tutmak, başarısızlık anlamına gelir ve rüya sahibinin büyük heveslerle ve büyük heyecanlarla atıldığı işlerin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder. Kişiyi hüsrana uğratacak sonuçlar alınacağına rivayet edilir.

Rüyada Ölü Balık Sürüsü Görmek

Rüyada ölü balık sürüsü görmek, arka arkaya yaşanacak aksiliklere alamet eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde karşısına çıkacak pek çok engel olacağına bu durumun da hayatını zorlaştırıp, kafasını yoracağına delalet eder.

Rüyada Ölü Balık Yemek

Rüyada ölü balık yemek maddi manevi kayıp olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin parasından ve malından kaybedeceği, aile içindeki rızkın azalacağı, kişinin sıkıntıdan ve üzüntüden hasta olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Balık Toplamak

Rüyada ölü balık toplamak, kedere ve eleme düşürecek bazı olayların yaşanacağına, rüya sahibinin kısmetinin kapanacağına, ticaretinin de azalacağına işaret eder. Rüyasında ölü balık topladığını gören kişi hem özel hayatta hem de aşk hayatında bazı tatsız ve kötü olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ölü Balık Temizlemek

Rüyada ölü balık temizlemek, beyhude işler yapmaya ve amaca ulaşamamaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına ve emeklerinin boşa gideceğine tabir edilir. Hayallerin gerçekleşmemesi nedeni ile mutsuzluk yaşamaya yorulur.

Rüyada Ölü Süs Balığı Görmek

Rüyada ölü süs balığı görmek, rüya sahibinin hayatının istediği gibi olmayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölü Balık Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. erinna (28 Şubat 2014 saat: 14:56)

    Büyük ahşap bir konak var. Bir çok odası.. Konağı çevreleyen tahta bir balkon.. Konağın bir tarafı denize bakıyor diğer tarafı parklı bahçeli tarihi evlerin olduğu bir sokağa.. Konağın içimdeyim annem aşağıdaki odayı senin için yaptırdık diyor.. Bir süre sonra odaya inmeye çalışıyorum ama düşmekten son anda kurtuluyorum. Odanın tabanında deniz ve kayalar var. Tavandaki tahtalara ve aşağıdaki taşlara basarak kenardan yürüyorum ve park tarafına çıkıyorum.. Hava güneşli deniz sakin.. Parkta insanlar sohbet ediyorlar.. Sonra evin dışından dolaşarak balkona çıkıyorum.. Konağa balkondan giriş kapısı var.. Annem babam ve abimin kayınbabası balkonda oturmuş sohbet ediyorlar.. Denizde büyük balıklar var.. Abimin kayınbabası korkuyor her balık yaklaştığında “ay ay ay diyor.. Deniz tarafına yaklaşıyorun korkacak ne var ki diye düşüyorum.. Sonra ayağımı işaret ederek tekrar “ay ay ay” diyor ve geriye doğru hafifçe kaçınıyor.. Ayağıma baktığımda büyük bir balığın kuyruğunun iki ayağımın arasına sıkışmış olduğu görüyorum.. Kurtulsun diye geriye çekiliyorum. Balık denize gideceğine balkonun ortasına geliyor.. Ortadan ikiye bölünerek ölüyor eriyor kayboluyor. İçinden bir yandan bağırsakları diğer yandan da ışık çıkıyor.. Balkonun diğer tarafına kaçmak istiyorum. Diğer tarafta küçük su birikintileri var ve küçük balıklar bu birikintilerin üzerinde zıplıyorlar. Can çekişiyor gibiler.. Oradan da vazgeçip tekrar büyük balığın yok olduğu yere doğru yürüyorum.. Annemler de orda olduğu için daha güvenli geliyor.. Ama ben de yavaş yavaş yok olmaya başlıyorum. Annem “kızım ayışığı kapında” diye bağırıyor. Anne ne ayışığı görmüyor musun ölüyorum demek istiyorum ama vaktim olmuyor.. Uyanıyorum..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,