RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Bebek Görmek

Rüyada ölü bebek görmek, hedeflerin ve amaçların yarım kalacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmeyeceği şeklinde tabir edilir. Tamamlanmayacak mutluluklara ve yarım kalacak umutlara işaret eder. Rüyada ölü bebek görmek, umutların solacağına, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına ve hiçbir şeyin istediği gibi olmayacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır ve rüya sahibinin elindekilerin kıymetini bilmediği takdirde onları kaybedeceğine ve çok üzüleceğine alamet eder.

Rüyada Ölü Bebek Doğurmak

Rüyada ölü bebek doğurmak, hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacak olayların yaşanacağına, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Başarısızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Ölü Bebek Gömmek

Rüyada ölü bebek gömmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, solmuş yüzünün artık gülmeye başlayacağına tabir edilir. Çok zor ve sıkıntılı bir dönemin sonunda feraha ermeye ve esenliğe kavuşmaya yorulur.

Rüyada Ölü Bebek Dirilmesi

Rüyada ölü bebek dirilmesi hayır olarak kabul edilir. Rüya sahibinin işlerinin yavaş yavaş yoluna gireceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine alamet eder.

Rüyada Ölü Bebek Emzirmek

Rüyada ölü bebek emzirmek, rüyayı gören kişinin olmayacak işler için nefes ve enerji tükettiğine işaret eder. Kişi, gerçekleşmesi mümkün olmayacak heveslere kapılıp, onların peşinde sürüklenip oradan oraya savrulacak demektir.

Rüyada Ölü Bebek Taşımak

Rüyada ölü bebek taşımak, ağırlıktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine, umutsuz olacağına, üzüleceğine ve içine kapanacağına rivayet edilir. Gerek maddi gerekse manevi yükümlülüklerin altında kalmaya alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,