RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Birini Görmek

Rüyada ölü birini görmek, çok derin ve yoğun rüyalardır. Bu yüzden, rüyayı gören kişinin, rüyayı gördüğü sırada içinde bulunduğu ruh durumuna bağlı olarak yorumlanır. Örneğin, rüya sahibi kızgınken bu rüyayı görürse iş hayatında ve aile hayatında sakin ve daha anlayışlı olması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Ölü Birini Diriltmek

Rüyada ölü birini diriltmek, rüyayı gören kişinin, bir ahbabının yaptığı kötülüklerden ve işlediği günahlardan arınıp Allah yoluna girmesine ve yüreğini Allah sevgisi ile doldurmasına yardım etmeye işaret edilir.

Rüyada Ölü Taşımak

Rüyada ölü taşımak, rüya sahibinin, devletine hizmet etmeyi bir şeref bildiğine ve her zaman devlete hizmet için hazır olduğuna alamet edilir.

Rüyada Ölü ile Arkadaşlık Etmek

Rüyada ölü ile arkadaşlık etmek, iş hayatında ve sosyal hayatta iş ile ilgili bir çalışma ya da bir toplantı için uzun bir seyahate çıkmaya ve hayırlı haberler ile dönmeye tabir edilir.

Rüyada Ölünün Elini Tutmak

Rüyada ölünün elini tutmak, rüya sahibinin, iş hayatında çok istediği ama bir türlü gerçekleşmeyen bir iş sırasında artık ümidini kestiği anda çok güzel haberler alacağına delalet edilir.

Rüyada Ölü Yemek

Rüyada ölü yemek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yeni bir başlangıç yapmak istediğine işaret edilir.

Rüyada Ölüyü Çıplak Görmek

Rüyada ölüyü çıplak görmek, rüya sahibinin, kötü bir semtte oturması ve kötü arkadaşlara sahip olması nedeni ile tüm iyi duygularını yok ettiğine ve sürekli kötülük düşünüp kötü şeyler yaptığına alamet edilir.

Rüyada Ölünün Doğurması

Rüyada ölünün doğurması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yeni projelere girmeden önce bu işte bilgisi ve deneyimi olan insanlar ile konuşup görüşmesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölü Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. perihan (09 Mayıs 2014 saat: 22:20)

    Selamün aleyküm rüyamda tanımadığım genç bir erkek televizyonda bir bilgi yarışmasında yarışıyordu.yalnız genç hastaymış ve ışık ve güneş görmemesi gerekiyormuş bu gencin genç yarışmaya başlamak için sandalyeye oturduğunda kızarmaya ve yüzünde lekeler oluşmaya başladı bu yüzden genç için stütyonun ışıklarını ayarladılar ona uygun hale getirdiler ama yarışma kısmını görmedim birden genç evde belirdievleri karanlık hastalığından kaynaklı olucak sanırım ve boğucu bir evdi evin girişindeydi genç karşısında anne babası babasının saçı falan dağınık üzerinde pijamaları var buna rağmen hoş görünümlü bir bey yalnız yüzünde bir acı var oğlundan kaynaklı olarak annesi ise ufak tefek zayıf ama zarif ve çok şık bir döpiyes giymişti ben görünmüyodum onlara sadece izliyodum hatta kadını eleştirdim üzüntüyle karışık bir eleştiri keşke açık giyinmeseydi onu görücekler şimdi ve kapalı bir hanım olsaydı diye genç sanırım yarışmayı kazanamamıştı bbu konuyla ilgili bişey konuşulmadı yalnız genç annesine eski model bir çift çizme verdi yarışmadan verdiler dedi ve annesine giydirdi annesi çok sevindi duygulandı sanırım biraz ağladı ve benim başka ayakkabım yoktu taa evlenirken alınmıştı bana ayakkabı dedi babasınada bir mont verdi sanırım ama çok iyi hatırlamıyorum babasıda anneside oğullarına sarıldılar babası ağladı merhamet acı mutluluk çaresizlik ve oğullarını mutlu etme düşüncesiydi hissettikleri oğulların yüzü kötüydü kırmızı kocaman lekeler vardı içimden aileye üzüldüm nasıl bakıcaklar çok zor bi durum keşke ölse diye bile düşündüm içimden ve yine sahne atlar gibievin önünde bir tabut gördüm genç ölmüş ailesi üzgün ama ben üzgün değildim ailesi için sevindim ve sanki sanki o çocuğa hep ben bakıcakmışımda ona bakmaktan kurtulmuşum gibi rahatlama hissi yaşadım konuşmalar zaten bu tür hastalar çok yaşamıyo falan diye sonra uyandım yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. beyhan (09 Mart 2014 saat: 14:19)

    rüyamda arkadaşımın annesini ölü görüyorum onu morg dan çıkarıp yıkanıcağı yere sedyeyle ben götürüyorum ve bir kere düşürüyorum sonra beyaz çarşafına sarıp kucaklayarak tekrar sedyeye koyuyorun ve bir kaç kez sedyenin ayağı takılıp aynı şekilde düşürüyorum ağlıyorum azap çektirüyorum bedenine diye daha sonra kucağımda merdivenlerden çıkarıyorum yıkanacağı yere teslim ediyorum…LÜTFEN YORUMLARMISINIZ?

  3. sivaslı (02 Şubat 2014 saat: 16:11)

    rüyamda tam anlamamakla birlikte bir sarsıntı olmasına rağmen bir apartman yıkılmıyor ve bu çok dikkatimi çekiyor. sarsıntı durunca oradan geçen bir kamyonun dönmek isterken 3 defa çarpması sonucu apartman olduğu gibi yıkılıyor. kamyon şoförü orada ölüyor veya öldürülüyor ama öldüğü halde ayakta dolaşıyor. bir anda ben camla kapalı bir alanda buluyorum kendimi ve sanki sabah olduğu zaman bende ölecekmişim gibi bir şey hissediyorum ve o arada uyanıyorum.. SİZE ZAHMET BU RÜYAMI EN GÜZEL ŞEKİLDE TABİR EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,