RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Çocuk Görmek

Rüyada ölü çocuk görmek, genel manada iyi değildir ve kişinin psikolojik dünyasının allak bullak olacağını bildirir. Kafa karışıklığı yaşamak, agresif bir dönemden geçmek, hedeflerde yanılgıya düşmek ve isteklere ulaşamamak manasına gelir. Aynı zamanda nazara uğramak suretiyle hastalanmak olarak da yorumlanan rüya, kişinin ailesindeki dirliğe ve düzene kem gözüyle nazar eden bir tanıdığın varlığına da yorumlanır. Değişik şekillerde yorumlanan rüya, ufak tefek aksilikler yüzünden kendini mutsuz hisseden kişilerin yüzlerini gülümsetecek insanların varlığına, arkadaşların desteği sayesinde problemleri hafifletecek olmaya da tabir edilir. Bu rüyayı kişinin hayatına giren ve aslında kendisi için hayırlı olmayan bir kısmetten ayrılarak, çok daha iyi biriyle tanışacak olmaya da tabir etmek doğru olacaktır.

Rüyada Ölü Kız Çocuk Görmek

Bir bayanın bu rüyayı görmesi erkek evladı olacağını ve eşiyle beraber saadet içinde bir yuvada yaşayacağını bildirir. Ölmüş kız çocuğu gören kimselerin çevresindeki dedikodular son bulur ve kişinin üzerindeki nazar gider. İlk duyulduğunda heyecan yapılacak, sonrasında kişinin umudunu tazeleyecek güzel bir haberin alınacağına, düğün dernek yapıp evlatlarını evlendirmeye, sahtekar bir insandan kurtulmaya da tabir edilir. Bir erkeğin bu rüyayı görmesi, hayatını vakfedeceği bir işe sahip olacağına, tüm boş zamanlarını hayır işleriyle geçireceğine ve kazanç konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Ölü Erkek Çocuk Görmek

Anne ve baba desteği alan gençlerin artık kendi başlarına karar vermeye başlayacaklarına ve hayatlarına dair her türlü sorumluluğu, en iyi şekilde yerine getirerek ebeveynlerinin içini rahatlatacaklarına yorumlanır. Askere evlat göndermek, nişan yapmak veya görücü gitmek manasına da gelen rüya, güçlenmek, hayat hakkında söz sahibi olmak, kendi işini kurmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Ölü Çocuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesi tarafından aşırı şımarık yetiştirilen ve her ne kadar büyüse de çocuk muamelesi gören kimselerin, kendilerini ispatlamak için verdikleri savaşın ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!