RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Dirilmesi

Rüyada ölü dirilmesi, yeniliklerin, hevesli başlangıçların ve alınacak iyi haberlerle kişiyi sıkan durumlardan kurtulmanın işaretidir. Tanınan bir ölünün dirilmesi, kişinin yakınlarından, dost ve arkadaş çevresinden göreceği iyiliğe ve desteğe, aileden vefat etmiş ölü birinin dirildiğini görmek ise, o kimsenin beklediği hayır işlerine yorumlanır. Sevap kazanmak, dua etmek, günahlardan pişmanlık duyarak daha makbul işler yapmak gerektiğini bildiren rüya, genel olarak kişinin hayatında bazı değişikliklerin meydana geleceğini, mevcut bakış açısının, hayat görüşünün tamamen değişerek, farklı bir geleceğe yol alınacağını da tabir eder. Arzu edilen, çok istenen emellere ulaşmak, ayrılık yaşanan birine kavuşmak, hasretin sona ermesi demek olduğu gibi, ikili ilişkilerde sorunların halledilmesi üzerine kişilerin yeniden mutlu günlerine döneceklerini de müjdeler.

Rüyada Ölü Dirilmesi Ve Korkmak

Ölünün dirilmesinden korkmak henüz yeterince cesaret gösterilemeyen işlerin varlığına, gecikecek yatırımlara ve iş açmak isteyenler için koşulların henüz olgunlaşmadığına yorulur. Aşkına karşılık bulamamak, evlenme teklifinde bulunmak fakat reddedilmek manasına da gelen rüya, nişanlı çiftler için düğün tarihlerinde değişiklik meydana geleceğine, bu süreç içinde ailelerden kaynaklanan bazı sorunların çiftin neşesini kaçıracağına, pürüzlü işlere tabir edilir.

Rüyada Ölü Dirilmesi Ve Yeniden Ölmesi

Ölmüş birinin önce canlanıp sonra yeniden ölmesi daha önce işlenen bir kabahatin tekrarlanacağına, aynı hataya iki kez düşüleceğine, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına ve mahkemelik bir durumun uzun süreler boyunca karara bağlanmayacağına alamet eder. Kişinin karar almakta, fikir beyan etmekte çekingen davranacağına, görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına da tabir edilir.

Rüyada Ölü Dirilmesinin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaptığı bazı hataları telafi etmek, geçmişe geri dönmek isteğinin bir ifadesidir. Pişmanlıkların, özlem duygusunun ve kayıpların kişide yarattığı hasarların işaretidir. Tanınan ve gerçekte vefat etmiş birinin dirilmesi, kişinin o kimsenin yokluğuna alışmakta çektiği güçlüğü de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölü Dirilmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. Muge yapici (30 Haziran 2016 saat: 09:57)

    Rüyamda yaklaşık 1 yıl önce vefat eden çok sevdiğim yaşlılığında ona bebek gibi baktığımız annanemin taş gibi gri bir zemin üzerinde titreyerek tekrardan öldüğünü gördüm.Beni yalnız bıraktınız gibi sesler duydum ve hemen arkasından kocaman yaşlı siyah bir kuş oldu ve üzerime doğru hızlı bir şekilde geldiğini gördüm.Ben ise demirli bir pencerenin arkasından ona bakıyordum bana saldırdı geri kaçtım.uyandığımda çok üzüldüm.
    Yorumlar mısınız teşekkürler..

  2. Yaren (23 Haziran 2016 saat: 18:42)

    Rüyamda el üstünde tanınan bir tabut gordum birden tabut açıldı ve içindeki ölü konuşuyordu acaba ölmedi mi dıye bir doktor getirdiler ama bisüre sonra ölünün olmus oldugunu söylediler bende sevinir rahatlatır ama ölünün yuzu korkunc acaba anlamı ne yanlız tabut u taşıyan lardan biride elimde yorumlardan cok sevınırım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,