RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, insanlara karşı katı tutum içinde olan, anlayışsız, kötü kalpli, art niyetli, acımasız, halden anlamayan ve kendisine söz geçirilemediği için bildiğini okumaktan vazgeçmeyen bir kimsenin varlığına alamet eder. İnsanların sırtından geçinmeye çalışan, onların emeğini sömürerek menfaat elde etmenin planlarını yapan, kimseye merhamet etmeyen, sadece kendisini düşünen ve bu dünyadaki rahatını sağlamlaştırmak ve malını arttırmak için çabalayan bir kimse üzerinden açıklanır.

Rüyada Ölü Fare Yavrusu Görmek

Şerrinden korkulması gereken bir kimsenin artık kimseye zarar veremeyeceği anlamına gelir. Art niyetler taşıyan, herkese kötü gözle bakan, sevgi taşımayan ve kimseye saygısı olmayan bir düşmanın alt edileceğine yorulur.

Rüyada Ölü Fare Yemek

Nefisine yenilmeye, kötü yollara sapmaya, şeytanla bir olup, hileye ve fesada karışmaya ve geçimini bu şekilde sağlamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin inancını ve ahlakını ayakları altına alarak ve onlardan vazgeçerek helal olmayan yollardan rızık ve mal sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölü Fare Toplamak

Rüyasında ölü fare topladığını gören kişinin geçmişinde yaptığı hatalı, kusurlu ve ayıplı işlerin ortaya çıkacağı, zamanı geldiğinde önüne geleceği ve kişinin toplum içinde rezil olacağı şeklinde yorumlanır. Bu durum da rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Ölü Fareye Basmak

Şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin başına büyük bir musibet geleceğine, yakasının beladan ve dertten kurtulmayacağına, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Fareyi Atmak

Cenabı Allah’a el açıp, tövbekâr olmaya, hatalarından ders almaya, uslanmaya, pişmanlığa ve elini eteğini dünyanın yalan işlerinden çekmeye delalet eder. Rüya sahibinin artık temiz bir hayat yaşamak için adım atacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Ölü Fare Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sukru (04 Ocak 2015 saat: 18:06)

    Uykumda kulagimda birseylerin kipirdadigini hissettim ve Rüyamda sol kulagimdan kafasi kurumuş kafasi iskelet halinde ölü fare çıkardım sağ kulagimdan ölü fare çıkardım kuyruğu uzundu suratıma deyiyordu çok tiksindim ve ikisinide çıkartıp attım.
    Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.
    Rüya bu kadar

  2. Duygu (23 Aralık 2014 saat: 10:55)

    Rüyamda büyük beyaz ve ölmüş halde yatan bi fare gördüm. Karnı şişti Annem de vardı Karnıni açıp içinden yavrusunu çıkarıyor ölü olduğu halde fare kıpırdamaya başlıyor farenin kanı elime değiyor bende o sırada çok tiksindim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,