RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Gömmek

Rüyada ölü gömmek hiç hayra işaret etmez. Bu rüya kişinin sağlığının bozulmasına, kazancının eksilip yokluğa düşmesine, kişinin karşılaşacağı zorluklara hatta bir mahpusluğa bile işaret eder. Ama ölü gömmek bir yanda da güzel bir şeydir çünkü bu kişiye atadan, deden ya da babadan kalacak bir mirasa delalet eder.

Rüya sahibi rüyasında birini defneder ya da birinin başkaları tarafından gömüldüğünü görürse bu rüya sahibinin özel bir davet alacağı anlamına gelir. Rüyada henüz yaşayan birini defnedilirken görmek rüya sahibinin hayatına işaret eder. Rüya sahibi uzun yıllar yaşayacak demektir. Rüyada gerçekten ölen birinin defnedildiğini görmek o kişinin ruhunun hayır istediği anlamına gelir. Bu durumda ailesinin bir dua okutması ya da ruhu için bir düşküne yardım etmesi gerekecektir.

Rüyada Canlı Canlı Gömülmek

Rüyada canlı olduğu halde gömüldüğünü görmek çok iyidir. Rüya sahibinin bir rakibini alt edeceğini, onu başarısıyla geride bırakacağını ve ondan kurtulacağını işaret eder.

Rüyada Ölüyü Yıkamak

Rüya sahibi, eğer rüyada bir ölüyü yıkadığını görürse, bu ona destek vereceğini, onun için bir iyilik ya da hayır yapacağını delalet eder. Rüyada ölünün kendini yıkaması ise rüya sahibinin hem nüfus hem de dünyalık anlamında artması, çekilen sıkıntılardan kurtulması anlamına gelir.

Rüyada Ölüyü Gömmek

Rüyada ölü birini gömdüğünü görmek rüya sahibinin içinde tuttuğu ve kimsenin bilmesini istemediği şeyleri içinde sıkı sıkıya kapalı tutması demektir. Ölü gömmek aynı zamanda çalışmaya gerek kalmadan bir mal sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Kendini Ölürken Görmek

Rüya sahibinin rüyasında öldüğünü gördüğü kişi kendisiyse de başkasıysa da yorum aynıdır. Bu rüya sahibinin doğruluğundan, iyiliğinden ve güzel duruşundan sapacağına ve kendini bozacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölü Gömmek İle İlgili Rüyalar;

 1. emirhan (14 Ekim 2014 saat: 07:16)

  Merabalar daha once ölmus birisi mezardan cikarilip kefen icinde getirilmis, köy icinde, kahve onunde genis bir mezar acildi( iki kisilik ) defnettik ardindan mezarin ustune kavurma tenceresinden kurekle kavurma alip mezarin ustune attim etlerin ustunede sos edilmis yogurt doktum uyandigimda midem bulaniyordu tiksindim yorumunuzu merakla bekleyecem, iyi calismalar.

  .

 2. canan (08 Mayıs 2014 saat: 05:53)

  genç bir adam köye geliyo karşına çıkan kadına birini soruyo kadın onun öldüğünü söylüyor.adam tabudun başına geliyor tabudun içinde bi kadın var kefenlenmiş ama yüzü açık ve sanki kadın bi hastalıktan ölmüş gibiydi yüzünden belli oluyodu ben rüyayı görürken kadının bi hastalıktan öldüğünü biliyorum ölen kadını yerleştirdikten sonra beyaz bişey döküyolardı hastalığndan dolayı galiba, onu soran adam cebinden para çıkarıp uzerine attı ve bu olanları ben uzaktan izliyodum kendimi olayın içinde görmedim uyandığımda kadının suratını hatırlıyorum rüyamda gördüğüm insanların hiçbirini tanımıyorum

 3. ASİYE (17 Nisan 2014 saat: 14:19)

  KÖY MEZARLIGINDA gömülmek üzere bir sürü ölü vardı biriside benim abimin kızı idi diger abimin oğluda ölmüştü ve önceden gömülmüştü ve bütün köylüde oradaydı defin işlemleri için mezarlar kazılınca herkes yoruluyor dinlenmek için kazılan yerden uzaklaşıyor bende abime kızının korkmaması için yanına gitmemiz gerektiğini söylüyorum ve gidiyorum ve onu kefene sarılı yerde görüyorum onun ruhunu sadece ben görüp konuşuyorum ona korkmaması gerektiğini korkulacak birşey olmadığını söylüyorum oda korkmadığını ama yine de titrediğini söylüyor bu aradab ifadesi çok temiz sonra onun cesedini kucağıma alıyorum ve birden gözünün açıldığını ve ölmediğini görüyoruz onu hemen dr.götürmek istiyoruz mezarlıktan uzaklaşmaya başlıyoruz ablası ve kızkardeşimle beraber bu arada obunun doğru olmadığını ve onu mezara koymamız gerektiğini yalvararak söyledi bu arada kocaman bir fırtına çıktı biz yolun diger tarafına saklandık çok kötüydü mezarlıkta olan ağaçlar yerlere kadar eğildi ve herkesi yuttu tam benim yakınıma kadar geldi ama değmedi sadece biz dördümüz kurtulduk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,