RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Haberi Almak

Rüyada ölü haberi almak, yakın çevre veya akraba olan kimseler ile hayat sürmeye ve beklenmedik bir üne kavuşmaya yorulur. Rüyayı gören kişi, hayatının bundan sonraki kısmında gireceği tüm işlerden iyi gelirler elde eder ve mevki sahibi olur. Aynı zamanda bereketli bir yaşama sahip olur. Rüyasında ölü haberi alan kimsenin şansı açık olur. Farklı yorumlara göre ise, üzerinize aldığınız bir sorumluluk nedeni ile oldukça sıkıntılı günler geçireceğinize işaret eder. Sıkıntılı ve hilebaz insanlarla dolu bir hayata da delalettir.

Rüyada Ölüden Haber Almak

Rüyada ölmüş birinden haber almak son derece kıymetli sayılır. Rüyayı gören kişinin manevi hayatına büyük değişiklikler yaşayacağına işaret ettiği gibi, yenilenmeyi ve hayatın her alanındaki değişimi de simgeler. Eğer bir geçiş dönemi yaşanıyorsa, konuya ilişkin sorunların çözülüp, yolların açılacağına ve tüm endişe verici durumların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada Ölüden Ölü Haberi Almak

Çevrenizde varlıklı insanlar olacağına ve beklediğiniz terfinin gerçekleşeceğine, vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine işaret eder. Rüyanızda ölüden ölü haberi alırsanız, sevdiklerinizle iyi ilişkiler içinde bulunacağınız bir döneme gireceksiniz ve size sıkıntı veren bir kimseden de tez zamanda kurtulacaksınız demektir. Olumsuz açıdan yorumlandığında ise, içinden çıkılması güç bir işe girişileceğine ve huzursuzluk yaşanacağına delalettir. Aynı zamanda beklemediğiniz bir yerden toplu para alacağınıza da yorumlanır.

Rüyada Ölü Kimseden Selam Almak

Alın teri ile kazanılmış helal kazanca yorulduğu gibi, rüyayı gören kişinin ün sahibi olacağına da işaret eder. Hayırlı ve başkalarına faydalı işlerle uğraşılacağına, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, sosyal ilişkilerinde mutlu olacağına da yorulur. Bazı hallerde kişinin geçim güçlüğü yaşayacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, sağlığın bozulmasına yorumlansa da, genel olarak olumlu tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölü Haberi Almak İle İlgili Rüyalar;

  1. Hüseyin (07 Ağustos 2016 saat: 13:54)

    Üniversite öğrencisiyim lisede okurken hastalığı sebebi ile hayatını kaybetmiş bir arkadaşımı üniversite koridorlarında gördüm sanki benim için gelmişti oraya gel bi sigara yakalım dedi bana ardından ee buralarda nasıl gidiyo işler dedi bende ona asıl merak edilen yer sizin oralar anlat bakalım oralar nasıl senin yerin neresi dedim oda valla daha doğru dürüst kapıları açan yok dedi burada uyandım bu rüya neye işarettir

  2. Raife (29 Ocak 2016 saat: 18:09)

    Rüyamda ölü olan anneannemin yasadıgını ve hacca gittiğini ve hacdayken kızının kendini öldüreceğini görudüm ama kızı ölmedi anneannem öldü hacdan geri gelen sadece esyaları ve birazda tatli almıştı bende aglaya aglaya o tatliyi yiyiyodum .

  3. Emine (23 Eylül 2015 saat: 06:33)

    Rüyamda esimin halasının kızının ölüm haberini alıyorum kendisi yaşıyor ama . Bassaglıgına gittiğimizde tüm akrabalar orda oluyor ölen kişinin annesi kızı hakkında tüm duaları bilirdi namazını kılardı dior duaların tek tek adını sayıyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,