RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü İle Konuşmak

Rüyada ölü ile konuşmak, rüyayı gören kişinin uzun bir ömre sahip olacağına delalet eder. Genel olarak hayırlı haber olarak da yorumlanan ölü ile konuşmak, kişinin kafasındaki karmaşıklığın giderilmesine ve yaşayacağı hoş gelişmelere de delalet eder. Rüyasında ölü ile güzel şeyler konuştuğunu gören kişi güzel haberler alacak, kötü şeyler konuştuğunu gören kişi ise kötü haber alacak anlamına gelir. Gördüğünüz ölü temiz ve paksa, hayırlı haber ve hayırlı kısmet, kirli ve kötü giyimli ise, size hayrı olmayacak bir durum yaşanacağı anlamına gelir. Gördüğünüz ölü şayet erkekse, kişinin kazanacağı güce ve kuvvete, kadın ölüyse, üzücü bir habere yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölü İle Sarılmak

Rüyada bir ölüye sarıldığınızı görmeniz hayra yorulmamaktadır. Ölüye sarılmak ve ondan ayrılmak istememek sizin ya da bir sevdiğinizin çok ciddi bir hastalığa yakalanacağına, ahireti unutup dünyevi işlerle çok uğraştığınıza delalet eder. Rüyada ölüye sıkı sıkı sarılmak ya da ölünün boynuna sarılmak ölüm haberi olarak tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada sarılmak güzel bir muhabbet ve güzel bir ortama girmek demektir.

Rüyada Ölü İle Oturmak

Rüyada ölü ile oturduğunuzu görmeniz normla hayatınızda yalnızlık çektiğinize, çevrenizdeki insanların sizi çok sevip değer vermesine rağmen kimseye güvenmediğinize delalettir. Arkadaşlarınız ve aileniz tarafından sürekli aranan biri olduğunuza ancak geçmişte yaşadığınız bazı sorunlar nedeniyle kimseyle görüşmek istemediğinize de işaret etmektedir. Rüyada ölü ile oturmak aynı zamanda, ölünün ahiretteki halinin iyi olduğuna ancak sizin ölen kişiye hala özlem duyduğunuz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ölüye Ağlamak

Rüyada ölüye ağlamak, gerçek hayatta çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız müjdeli bir haberin alınacağına işarettir. Kişinin rüyasında ölüye ağlaması bazen kalabalık bir ortamda bulunup eğlenmeye bazen de, çözülemeyen işlerinizin çözülmesine yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!