RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Kadın Görmek

Rüyada ölü kadın görmek, özlem duyulan birini görmek veya kavuşmak anlamındadır. Kişiyi sevince boğacak bir karşılaşmaya, geçmişten gelen bir misafire de işaret eden rüya, hasretlik çeken kişiler için sevdiklerine, ailelerine kısa zamanda ulaşacaklarının da müjdesini verir. Genellikle hayra alamet edilir ve işlerde olumlu neticeler alınacağını gösterir. Yaşlı ölü kadın görmek, bir problemin çözümünde yaşlı bir kimsenin müdahil olarak sorunu çözeceğine, genç ölü kadın görmek ise bitmiş bir ilişkinin ya da ayrılık yaşanan beraberliklerin yeniden devam edeceğine yorumlanır. Ölü kadın görüp korkmak hayrete düşülecek haberler alarak şaşırmak demektir. Ölü kadının yürüdüğünü görmek ise açılacak bir iş yerinin veya küçük bir iş fikrinin dallanıp budaklanarak büyüyeceğini işaret eder.

Rüyada Ölü Kadının Dirildiğini Görmek

Bolluk ve bereket manasına gelen rüya, ümit kesilen bir durumun yeniden umut vaat edecek hale geleceğine, iflastan kurtulmaya, ertelenen borçların zamanında ödenmesine tabir edilir. Bu rüyadan korkmamak gerekir zira hayırla neticelenen olayları işaret eder. Bitmiş ilişkilerin yeniden canlanacağına, evliliklerdeki pürüzlerin biteceğine de haber verir. Gerçekten ölmüş birinin dirildiğini görmek ise, hayır duası alınacak işler yapmaya, sevap kazanmaya, fitre, zekat vermeye ve yoksulları sevindirerek maneviyata yatırım yapmaya yorumlanır.

Rüyada Ölü Kadınla Konuşmak

Konuşmanın içeriği çok önemlidir çünkü gerçekte ölmüş bir kadınla konuşmak o kişinin bir isteği olduğunu bildirir. Ölmüş kişinin rüya sahibinden dua veya bir iyilik beklediğine de yorumlanır. Konuşma hatırlandığı takdirde daha uygun şekilde yorumlanabilir. Gerçekte yaşayan birini ölmüş görüp onunla konuşmak ise bir küskünlük yaşanacağını ve uzun süreceğini ifade eder.

Rüyada Ölü Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

Geç kaldığını düşünmek, geçmişteki bazı huzursuzluk veren olayları hala anımsayarak üzüntü duymak, birine karşı hissettiklerini kalbine gömmek demektir. Korkuların varlığını gösteren rüya özellikle sevilen biri için duyulan endişelerin rüya sahibinin içini kemirdiğini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!