RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek, kedinin rengine bağlı olarak farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin ölü gördüğü kedinin rengi beyazdan farklı bir renkse eğer, hayatında pek önem vermediği, hayat içerisinde görüşüp konuşmadığı yani hayatında pek yeri olmayan ve yer etmemiş birisinin öldüğünü duyacağına rivayet eder. Görülen kedinin rengi beyazsa ölen kişi için çok üzüntü duyulacağına tabir eder.

Rüyada Ölü Kedi Köpek Görmek

Rüyayı gören kişinin, hayatında önemsiz bir yere sahip olan ve daha sonra ölüm haberini alacağı bu kişiden, iş hayatında ya da aile hayatında çok büyük bir zarar göreceğine ve bu zararın iş hayatında büyük kazanç sağlayacak bir işin engellenmesi ya da rüya sahibi hakkında çok zarar verecek bir dedikodu çıkarılması olduğuna alamet eder.

Rüyada Ölü Kedi Kafası Görmek

İş hayatında ve aile hayatında pek sevilmeyen ve rüyayı gören kişinin hayatına pek etki etmeyen birinin, bozmaya çalıştığı ancak bozamadığı ve aksine çok daha iyi bir şekle gelmesine vesile olduğu işten rüya sahibinin çok büyük bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Ölü Kedi Eti Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sorunlar yaşamasından ötürü çok büyük sıkıntılara düşeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine ancak pek değer vermediği birisinin yönlendirmesi ve aklını çelmesi üzerine pek tekin olmayan işlere gireceğine tabir eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yasadışı işler ile uğraşıp çok para kazanmasına rağmen büyük bir batağa saplanacağına ve gün geçtikçe daha büyük ve daha ağır bir vicdan azabı duyacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Kedinin Canlanması

Rüya sahibinin, çok kötü ve içinden çıkılmaz durumlara düşeceğine ancak daha sonra hiç beklemediği bir anda işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölü Kedi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. EVİN (31 Aralık 2014 saat: 18:15)

  rüyamda ben ve 2 arkadaşım mahallede oturuyoruz ve bir den ölü kediler görmeye başlıyorum ve olü kediler çoğalmaya başlıyo ve onların yanında kırmızı bi sey var ne olduğunu tam görmedim ve ben içeri giriyorum içerdede ölü kediler var yani bahçede sonra uyanıyorum

 2. sinem (25 Aralık 2014 saat: 11:13)

  Ben de ruyamda kesilmis kedi kafalari gordm kayinvalidemlerin evindeymisim kayinpederim uzakta calisiyor oo gelms gorumcemi goruyrm ama benim sesim cikmiyor duyuyrm sonra kedi kafasinin birini agzima aldigimi goruyrm sonra cop posetine topluyrm vucudunu kafasini bu sekilde gordm hayir olsn

 3. Kübra (20 Aralık 2014 saat: 03:59)

  Rüyamda arkadaşlarımla deniz kenarında bir yerdeyim fotoğraf çekiyoruz gülüyoruz sonra ben kapıyı açıyorum bir kedi asılı kapıda boğazı kesilmiş sonra dışarı çıkıyoruz bir sürü kedi yerde hepsi boğazlanmis ama boğazlari tam kopmamış ben üzerine basıp gitmeye çalışıyorum sonra midemin kalktığını hatırlıyorum ve uyanıyorum.

 4. sibel deli (11 Aralık 2014 saat: 23:35)

  Amcamin kizinin yanina gidiyorum beraber cok yuksek daga cikiyoz tepeye cikiyoz tepenin arka tarafinda milyonlarca olu kedi elimize parlak tas alip kedinin yuzune atiyoz kedi canlanip kalkiyor Sonra esim karsidan beni goruyor cok kiziyo yanimdaki kisiler esin gordu seni diyo egiliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,