RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Rüyada ölü köpek görmek, iki şekilde yorumlanır çünkü daha öncede yeri geldikçe açıklamış olduğumuz gibi rüyada köpek görmek bazı rüya tabirlerine göre dosttur, bazı rüya tabirlerine göreyse düşmandır. Dolayısıyla rüyada ölü köpek görmek bazıları için bir dosta gelecek zarara ya da onu kaybedecek yanlış bir harekette bulunmaya yorumlanır bazıları için de düşmanını yenmeye, ondan kurtulmaya rivayet edilir.

Rüyada Ölü Köpek Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişi için bazen uğur bazen de şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin başına gelecek tatsız bir olaydan etkilenmeden kurtulacağına işaret ederken aynı zamanda da kişinin bir kısmetinin engelleneceği ve bunun da üzülmesine neden olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölü Köpek Eti Yemek

Rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmasına neden olacak bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, kendini yanlışlara, kazalara ve belalara sürükleyecek yollara girecek hiçbir şey kazanamayacağı gibi günahkâr olacağı ile kalacak demektir.

Rüyada Ölü Köpek Balığı Görmek

Güçlü, kudretli, kuvvetli ve zengin bir kimsenin varlığına ve onun yaşayacağı zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki bu özelliklerde bir insanın işinde başarısızlığa düşeceğine, makamının tehlikeye gireceğine ve o insanın neredeyse herşeyini yitirme noktasına geleceğine delalet eder.

Rüyada Köpek Leşi Görmek

Rüyada köpek leşi ile ölü köpek görmek aynı anlama gelir ve aynı şekilde açıklanır. Bazen bir dostun neden olacağı üzüntüye bazen de bir düşmanın uzaklaşmasına yorulur.

Rüyada Köpek Görmek

Bu rüya da tek bir şekilde değerlendirilmez. Kimileri bu rüya için yanlış yapmaktan geri durmayacak, dünya yaşantısına kendini kaptırmış, ahiret inancını tamamen boşlamış bir insanın varlığını gösterdiğine dikkat çekerken kimileri de sadakatinden, dürüstlüğünden ve samimiyetinden asla şüphe edilmeyecek bir arkadaşın varlığını işaret ettiğini söylerler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: